Джей Джей Вотт з НФЛ звільнив Чіпотла у Twitter

Джей Джей Ватт має одне запитання до Чіпотла: де яловичина?

У сьогоднішньому розчарованому твіті гігантський захисник НФЛ «Арізона Кардиналс» повідомив мексиканській харчовій мережі: «Буріто стало менше. Настав час почати діалог про це. Ми хочемо, щоб великі буріто повернулися».

Уотт включив фотографію буріто Chipotle, яка невелика за його величезні руки — це навряд чи ситна їжа для людини, яка має розміри 6 футів 8 і 288 фунтів.

У відповідь на Ватта один роздратований твітер навіть витягнув лінійку, щоб підтвердити тезу.

Повернення #burritogate

Скарга гравця Pro Bowl не була новим. Business Insider Минулого року повідомили, що клієнти по всій країні висловлювали своє незадоволення через соціальні мережі тим, що Chipotle економить на їхніх буріто.

У той час Chipotle звинувачував проблему в індивідуальних замовленнях, а не в розмірі порції.

«Гості Chipotle мають можливість повністю персоналізувати свою їжу в ресторанах, озвучуючи бажані порції або цифрово вибираючи екстра, легкий, нормальний або збоку під час вибору зі списку справжніх інгредієнтів», — сказала Лорі Шалоу, директор з корпоративних питань. заява. «Ми не відчуваємо дефіциту в ланцюжку постачання, і Chipotle отримує велику кількість похвал за неймовірну цінність, яку пропонують його перші страви з інгредієнтами відповідального походження, щодня нарізаними або смаженими на грилі».

Але цей аргумент не завадив покупцям насолоджуватися Chipotle за те, що вони сприймають як ласощі коржів, що зменшуються.

На момент преси твіт Ватта отримав понад 58 000 лайків, багато хто надіслав фотографії свого маленького буріто.

Багато хто сподівається, що така знаменита зірка, як Джей Джей Вотт, яка приєднається до справи, поверне буріто великих розмірів. Але Chipotle ще не відповів.

Leave a Comment