Джуно збирає мільйони, щоб забезпечити медичне обслуговування сім’ї від Інглвуда до Гарлема • TechCrunch

Навіть після того, як мільярди венчурних капіталів зібрано та інвестовано в цифровий простір охорони здоров’я, все ще важко отримати доступ до якісної медичної допомоги. І хоча це може викликати питання про те, чи має невдалий стартап шанс виправити ситуацію, для підприємця Акілі Хінсона це просто означає, що Juno потрібно ще розумніше ставитися до районів, на які він націлений.

Хінсон, засновник і генеральний директор Juno, а також лікар за фахом, будує модель охорони здоров’я, яка пропонує медичне обслуговування в різних районах по всій країні. Сучасний погляд стартапу на медичні візити означає, що він конкурує з такими важковаговиками, як One Medical і CityBlock Health. Але це не завадило інвесторам нещодавно очолити серію A із вартістю 12 мільйонів доларів у стартапі, спільно очолюваному Serena Ventures і NEXT ventures.

Доказ може бути в центрі уваги. Хінсон пояснив, що CityBlock Health зосереджується виключно на пацієнтах, які мають право на Medicaid і Medicare, які, як правило, є одними з найхворіших пацієнтів у системі охорони здоров’я; тоді як One Medical, на іншому кінці спектру, виглядає як ексклюзивна програма членства, яку часто оплачують роботодавці. Juno хоче бути для людей, які не підходять ні до однієї категорії, а це, на її думку, 99% населення.

«Наш підхід полягає у відкритому доступі та створенні додаткових продуктів для людей, які хочуть отримати додаткову дозу зручності, економії та підтримки», — сказав Хінсон, додавши, що Juno більше зосереджена на пропонуванні сімейного догляду в масштабі. На ділі це означає, що Juno працює над наданням послуг від педіатрії до акушерства-гінеколога. «Це означає, що на відміну від ексклюзивної моделі членства, будь-хто може прийти та отримати допомогу… з усіх верств населення в цих районах». Компанія також пропонує послуги вищої гостроти зору, такі як рентген.

Бути по-справжньому відкритим доступом, а також пропонувати все, від первинної медичної допомоги дорослим до одноденної медичної допомоги, пов’язано з певними витратами – отже, чому так багато компаній, які прагнуть запропонувати комплексне обслуговування, мають збільшувати дев’ятизначну суму. Нещодавно Juno почала пропонувати додаткові плани від 20 до 50 доларів на місяць для сімей, які хочуть отримати більше зручностей, наприклад зустрічей на ніч і у вихідні або кращої економії. Її завдання полягатиме в тому, щоб масштабувати цю послугу за межі її звичайних локацій таким чином, щоб її новознайдені спонсори задоволені.

З новим капіталом Juno планує розширити свою команду та послуги в Східній Атланті, Грінвуді та Інглвуді.

«Ми не вважаємо, що вам потрібно клацати 35 разів, щоб зрозуміти, якими були ваші життєво важливі показники під час останнього прийому або переглянути свої лабораторії», — сказав Хінсон. «Історія Juno набагато більше стосується технологій, які є запорукою відмінного догляду – я б навіть не назвав нас цифровою медичною компанією, ми — високотехнологічна служба охорони здоров’я».

Leave a Comment