Довгостроковий успіх і якість лідерства залежать від автентичності

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

Сказати, що ми колективно пережили масові потрясіння та потрясіння з початку 2020 року, було б заниженням найвищої міри. Уроки, отримані з пандемії та американських гірок у нашому особистому та професійному житті, підкреслюють важливість справжнього, непохитного лідерства.

Коли настають складні та хаотичні часи, емоційно розумне лідерство має важливе значення для забезпечення безпечного переходу через бурхливе море. Цей важливий характер твердої руки біля керма є вірним як для малих підприємств, так і для великих корпорацій. Хоча масштаби можуть відрізнятися, основний елемент залишається незмінним: люди.

Довгострокове якісне лідерство залежить від здатності залишати гуманність бізнесу центральним компонентом усіх операцій.

За темою: як створити робоче місце, орієнтоване на людей

Людство рухає бізнесом

Кожен аспект відносин із бізнесом і клієнтом, прямо чи опосередковано, впливає на людей. Важливо відійти від точки продажу або моменту надання послуг і побачити шари чоловіків і жінок, пов’язані з цими окремими моментами.

  1. Споживач, якому належать якісні товари та послуги.
  2. Акціонери очікують прибуткових — і стійких — результатів
  3. Вище керівництво покликане керувати більшою картиною
  4. Керівники команд або відділів, яким доручено реалізувати бачення
  5. Кожен співробітник у своїх рядах натхненний прийняти виклик
  6. Сімейні та соціальні зв’язки, які представляє кожна людина

Під час ведення бізнесу природно зосереджуватися на транзакційних моментах, які представляють життєздатність нашого бізнесу чи бренду. Керівництво з якості пам’ятає ширшу картину та те, що потрібно, щоб її досягти, аж до того моменту, коли продукт чи послуга виконані.

Збільште цей процес у п’ять, десять або тисячу разів, і залишиться одне: його гуманність.

За темою: 5 способів, як емоційний інтелект допоможе вам стати кращим лідером

Співробітники заслуговують на щиру повагу у складні часи

У бізнесі складні сезони неминучі; цієї реальності неможливо уникнути. І хоча розмір і обсяг проблеми змінюватимуться залежно від розміру організації, досвід відчувається однаково для кожного працівника.

Компанія може мати сотні чи тисячі працівників; малий бізнес може мати десяток пекарів. Незважаючи на це, робоча сила складається з чоловіків і жінок, які заслуговують на лідерство з щирою повагою.

Справжня повага до лідера визначається простою істиною, що ми всі разом. Лідери малого бізнесу можуть відчути цю реальність більш відчутно, оскільки природний розрив між працівником і роботодавцем логічно розширюється з кожним етапом розвитку компанії.

Працюючи зі справжньою повагою, лідери, які керують складними сезонами, обирають прозорість, а не непрозорість, а навмисна комунікація та зв’язок сприяють адаптивному та творчому вирішенню проблем.

За темою: 7 способів залишатися стійкими в непевні часи

Уникнення емпатії просто заради емпатії

Будь-який бізнес-лідер, який прагне вести свою компанію через важкий період, може піддатися спокусі зануритися в глибину чуйної та навмисної підтримки, не заслуживши її та не знаючи, як її ефективно досягти.

Співробітники інстинктивно усвідомлюють неавтентичну підтримку, яка надається, здавалося б, для показухи. Якщо вжити невмілих спроб, добре обдумані заходи щодо передачі турботи та підживлення зв’язку можуть виявитися невдалими та контрпродуктивними. Вимушені зусилля, посилені поганими дослідженнями або поспішними діями, можуть зірвати позитивний імпульс.

У бурхливі часи особисті зустрічі зі співробітниками та регулярні зустрічі команди та відділу можуть бути чудовим засобом для підтримки обізнаності та розуміння. Чим більшою є компанія, тим складнішою може бути система забезпечення належного догляду та підтримки для кожної особи.

Навпаки, планування індивідуальних або більш частих командних зустрічей і відсутність плану гри для ефективного використання часу може звести нанівець вплив доброзичливої ​​перевірки.

Можливо, ваш план гри полягає в тому, щоб вислухати, якщо співробітнику або члену команди потрібно розповісти про стреси та проблеми, які вони відчувають. Усвідомлення своїх цілей за будь-яких зусиль має важливе значення для забезпечення позитивного, тривалого впливу на моральний дух працівників і компанії.

За темою: Викликайте лояльність свого керівництва: ось як

Керівництво з гарантованою автентичністю, прозорістю та баченням

Нічого в бізнесі не можна досягти без людей, які це роблять, чоловіків і жінок, які є джерелом життя компанії. Будь-яка керівна посада є привілеєм; це можливість керувати кар’єрними шляхами та траєкторіями компанії. Усвідомлення цієї основоположної істини має вирішальне значення для зменшення будь-якого потенціалу надмірно роздутого его, яке може завадити розвитку лідерства.

Лідерство у складні часи – це зовсім інший рівень викликів і винагороди. Це вимагає вищих рівнів гнучкості та креативності, вимагає автентичних міжособистісних навичок, що підживлюються емпатією, і вимагає відкритих і активних каналів спілкування.

Ваші співробітники будуть дивитися на вас як на свого лідера, який забезпечує ясність і впевненість. Можливо, ви не маєте відповідей на всі питання, а ваше бачення подальшого шляху може бути незавершеним. Якщо впевнено спілкуватися на колесах автентичності та прозорості, світло в кінці тунелю буде ще яскравішим.

За темою: Влада з метою: чотири стовпи лідерства

Leave a Comment