Додавання цінності вашому бізнесу завдяки стійкості – Enterprise Podcast Network

Незважаючи на те, що зміна клімату є постійно актуальною проблемою, яка з роками стає все більш поширеною, вона також відкриває можливість для бізнес-стратегії та управління. Останніми роками навколо сталого розвитку виникла величезна галузь, і завдяки демонстрації інновацій і сталого встановлення цілей ваша організація виглядає привабливішою для потенційних клієнтів і зацікавлених сторін. Ваша стабільність може стати USP, яка ставить вас на перевагу, коли справа доходить до конкуренції.

Джерело: Unsplash

Екологічність можна включити в усі ваші процеси, від офісного обладнання до подорожей і щоденних операцій. Тут ми зосередимося на сферах, де це може зробити найглибший і прибутковий вплив.

Транспорт

Якщо ваш бізнес пов’язаний з перевезеннями в будь-якій якості, ви можете вжити заходів, щоб зробити його більш стійким. Інвестуйте в стійке управління автопарком із більшою паливною ефективністю та інвестуйте в електромобілі. Ви також можете допомогти співробітникам зменшити викиди вуглекислого газу, заохочуючи громадський транспорт або скорочуючи щоденні поїздки на роботу і назад за допомогою гібридного контракту. Тим часом, якщо ви регулярно відправляєте своїх співробітників у відрядження, подумайте про те, щоб використовувати порожні рейси на приватних літаках замість рейсів бізнес-класу.

Матеріальні джерела

Екологічне постачання — це найкращий спосіб повідомити своїм клієнтам, що ви цінуєте походження матеріалів так само, як і вони. Наприклад, якщо ви є компанією, яка виробляє напої в пляшках, можливо, буде дешевше імпортувати пластикові пляшки з-за кордону, але чому б замість цього не переробити пляшки від місцевої компанії? Витрати будуть вищими, але стійкі бали брауні, які ви заробите, дозволять вам позиціонувати свій продукт як більш преміальний варіант. Зважте доступність і сталість у всіх ваших постачальників і подивіться, де реально можна зробити позитивні зміни.

Обмежуйте відходи та ставте цілі

Є так багато дрібниць, які ви можете зробити, щоб обмежити відходи, створювані вашим бізнесом. Почніть із проведення аудиту відходів і детального опису кожного шматка відходів, які утворює ваш бізнес щодня, щотижня, щомісяця та щороку. Тоді подумайте про практичні рішення для запобігання цим відходам, повторного використання матеріалів, де це можливо, і запровадження більш ретельної та складної програми переробки.

Компенсація вуглецю

Іноді певні викиди вуглецю неможливо повністю усунути, особливо в таких секторах, як будівництво. Але інвестиції в компенсацію вуглецю можуть стати великим надбанням для вашої організації. Компенсація викидів вуглецю – це, по суті, засіб купівлі вуглецевих кредитів для компенсації будь-яких парникових газів, які ви могли створити. Теорія полягає в тому, що за допомогою цих кредитів ви видаляєте з повітря таку саму кількість (або більше) вуглецю, ніж ви створили через свій бізнес. Ці кредити можна витратити на посадку більше дерев, будівництво інфраструктури відновлюваних джерел енергії та багато іншого.

Leave a Comment