Додаток для доставки продуктів Getir придбав конкурента Gorillas за 1,2 мільярда доларів • TechCrunch

Щоб щодня о 15:00 за тихоокеанським літнім часом отримувати добірку найбільших і найважливіших історій TechCrunch на вашу поштову скриньку, підписатися тут.

Друзі, ми дійшли до п’ятниці. Якщо ви схожі на мене, це означає закінчити робочий день заслуженим сном і повторами «Офісу». твітToot або Опублікуйте мені про свій улюблений спосіб закінчити тиждень.

Позначте свій календар для a Подія Twitter Space у вівторок, 13 грудня, о 13:00 за тихоокеанським стандартним часом/16:00 за східним стандартним часом, на якому виступить інвестор Builders VC Ендрю Ченхто буде говорити з Вальтер про роль, яку відіграє технічна звітність у формуванні екосистем.

Побачимось в понеділок! — Крістін

TechCrunch Топ 3

Стартапи та VC

Більше звільнень цього тижня Інгрід звіти про Primer, стартап інфраструктури електронної комерції, що базується у Великій Британії, який оголосив, що звільнить одну третину свого персоналу на тлі певної реструктуризації, щоб керувати поточними та запропонованими умовами комерційного ринку.

Тим часом, Він прийшов вважає, що вам потрібен ідеальний підсумковий слайд для вашої презентації, і знайшов його для вас (потрібна підписка на TechCrunch+).

І у нас є ще три для вас:

Як відповісти, коли венчурний капіталіст запитує про оцінку вашого стартапу

Чоловік впав на землю на бананову шкірку.

Кредити зображення: босхеттофотографія (відкриється в новому вікні) / Getty Images

Коли венчурний капіталіст неминуче запитує про ваші очікування щодо оцінки, це підступне запитання: якщо ваша відповідь надто висока, це червоний прапорець, тоді як низька цифра занижує компанію.

«Цього раунду ми залишаємо ринкову ціну» — це доречна відповідь, але лише якщо ви вже зібрали значні дані від інших інвесторів — і можете відповісти кількома власними запитаннями, — говорить Еван Фішер, засновник Unicorn. Капітал.

«Якщо це все, що ви говорите, у вас проблеми, оскільки це також можна витлумачити як «ми не маємо поняття» або «ми візьмемо те, що нам дають», — сказав Фішер.

Замість того, щоб ховатися, він радить засновникам заздалегідь запропонувати інвесторам наступний раунд і використовувати висновки з цих розмов для формування поточних оцінок.

У цій статті Фішер містить зразки запитань, «ви захочете поставити кожному венчурному капіталісту, з яким спілкуєтесь», а також інші поради, які допоможуть, «коли вони постануть питання оцінки».

Ще три від команди TC+:

TechCrunch+ це наша програма членства, яка допомагає засновникам і командам стартапів випереджати зграю. Ви можете зареєструватися тут. Використовуйте код «DC» для знижки 15% на річну підписку!

Big Tech Inc.

Ми тут з відкритими ротами, коли дізналися, що видання новин про криптовалюту The Block отримало деякі значні — і нерозголошені — позики від компанії Alameda Research колишнього генерального директора FTX Сема Бенкмана-Фріда. У результаті генеральний директор Майкл Маккефрі пішов, а Боббі Моран, директор з доходів компанії, бере на себе цю роль, але як Жаклін і Алекс напишіть, для усунення теперішнього конфлікту інтересів знадобиться деякий час, якщо це взагалі можливо.

Поки ми чекаємо, поки Федеральна торгова комісія надішле новини про долю Microsoft із Activision, Кайл пише, що гігант хмарних сервісів придбав іншу компанію, цього разу Lumenisity, стартап, який розробляє високошвидкісні кабелі для передачі даних.

І ще три для вас:

Leave a Comment