Дослідження переваг і недоліків іноземних інвестицій у ММСП не проводилось: Бхану Пратап Сінгх Верма

Державний міністр у справах мікро-, малих і середніх підприємств Бхану Пратап Сінгх Верма у письмовій відповіді в Раджа Сабха в понеділок заявив, що не проводилося жодного спеціального дослідження щодо переваг і недоліків іноземних інвестицій у мікро-, малі та середні підприємства (ММСП). ) Міністерство з точки зору конкурентоспроможності та життєздатності.

Прямі іноземні інвестиції (ПІІ) є сприятливою політикою, яка однаково застосовується незалежно від масштабу та розміру відповідних суб’єктів інвестування.

Щоб сприяти ПІІ, уряд запровадив політику, сприятливу для інвесторів, згідно з якою більшість секторів чи видів діяльності, включаючи ММСП, за винятком деяких стратегічно важливих секторів/видів діяльності, відкриті для 100% ПІІ за автоматичним маршрутом відповідно до галузевих законів, постанов або правил, умови безпеки та інші державні, місцеві чи регіональні правила

Він також перерахував низку ініціатив під керівництвом Аатма Нірбхара Бхарата Абхіяна для підтримки сектора ММСП.

Деякі з них коштують рупій. Автоматичні позики без застави на суму 5 лакх крор для бізнесу згідно зі схемою гарантії кредитної лінії (ECLGS), включаючи ММСП, рупій. Вливання 50 000 крор акцій через Self Reliant India Fund. Ця схема передбачає надання корпусу 10 000 крор рупій від уряду Індії. Нові переглянуті критерії класифікації ММСП. та нова реєстрація через «Udyam Registration» для полегшення ведення бізнесу.

Він також не вказав глобальних тендерів на закупівлю до рупій. 200 крор, включення роздрібної та оптової торгівлі як ММСП 2 липня 2021 р. Неподаткові пільги продовжено на 3 роки у разі зміни статусу ММСП у бік підвищення та інтеграція порталу Udyam і Національної служби кар’єри (NCS) Міністерства праці та зайнятості, як результат, зареєстровані ММСП можуть шукати шукачів роботи на NCS.

Міністерство мікро, малих і середніх підприємств (ММСП) впроваджує різні схеми та програми, спрямовані на просування та розвиток сектору ММСП в країні.

Ці схеми або програми включають програму MSME Champions Scheme, Credit Guarantee Fund Trust для мікро- та малих підприємств (CGTMSE), програму створення робочих місць прем’єр-міністра (PMEGP), мікро- та малі підприємства – програма розвитку кластерів (MSE-CDP).