До 2027 року Agritech планує отримати 34 мільярди доларів США: звіт

Індія входить до четвірки найбільших країн світу з виробництва продуктів харчування. Проте на різних етапах сільського господарства переважають численні структурні проблеми.

Ці проблеми посилилися з початком COVID-19, коли впровадження технологій розглядалося як виклик у цьому секторі.

Увійдіть у стартапи Agritech, які вирішують ключові прогалини в ланцюжках створення вартості за допомогою інноваційних технологічних можливостей.

Очікується, що Agritech очолить наступну хвилю впливу перш за все на технологію, зростаючи зі зведеним річним темпом зростання (CAGR) ~50% (найвищий показник у технологічному просторі) протягом наступних 5 років і таким чином охоплюючи ринок в 34 мільярди доларів до 2027 року. згідно з новим звітом Avendus Capital.

Відповідно до цього звіту Avendus Capital під назвою Agritech – провідний у створенні цінності, перш за все в технологіях наступного десятиліття, цей сектор створить величезну цінність для зацікавлених сторін, враховуючи величезний масштаб економіки сільського господарства в Індії. Avendus каже, що протягом наступних трьох-п’яти років 2-3 компанії стануть гідними вийти на IPO.

Гравці FoodAgtech, тобто компанії харчового сільського господарства, можуть отримати значну частину рентабельності ланцюжка створення вартості Agri, одночасно збільшуючи чистий дохід фермерів.

«В Індії FoodAgtechs створює значний вплив, створивши міцну основу. Це можливість отримати 25 мільярдів доларів США до 2027 року», — йдеться у звіті.

Джерело зображення – Avendus Capital

Ось деякі з ключових моментів зі звіту

Окремі культури є величезними загальними адресними маркерами (TAM)

Окремі продовольчі культури мають свої нюанси, і agritechs досягли значної початкової тяги, сконцентрувавши увагу на певній категорії культур (швидкопсувних/нешвидкопсувних). Після того, як Agritechs створює елемент початкової довіри серед зацікавлених сторін, вони експоненціально розширюються в інші категорії. Супутні послуги, як-от консультації щодо врожаю, складування та тестування якості, використовуються як гачки для фермерів/установ, щоб подолати різницю між якістю та кількістю, яка існує в цих масивних ланцюгах постачання для вхідних і вихідних даних ферми.

Індія – перші результати, які підривають сектор

Незважаючи на значні глобальні результати в цьому секторі, індійська агротехнологія буде першою історією Бхарати, враховуючи унікальні характеристики сільського господарства в країні. Існує значна кількість цікавих результатів у ланцюжку створення вартості від ферми до лавки, причому більшість гравців працюють у сегменті B2B, а кілька — у сегменті B2C. Ці перші в Індії інновації у виробництві, зв’язку з ланцюгом постачання чи ринком, оцінці якості та цифровому відстежуванні мають потенціал стати рішеннями «від Індії до світу».

Зростаюче проникнення та залучення фермерів

Сільські райони Індії поступово починають використовувати технологічні платформи для електронної комерції та контенту. Компанії легше спочатку залучити фермерів до надання вхідних ресурсів і консультаційних послуг. Вони також створюють спільноту фермерів, уможливлюючи та розширюючи можливості за допомогою технологій моделі «ноги на вулиці» через місцевих підприємців, роздрібних торговців ресурсами, трейдерів тощо. Враховуючи, що суттєва цінність, яку потрібно отримати, полягає в пост-продакшні, agritechs розширили свій охоплення та масштаб, додавши комерційний рівень до інформаційного рівня консультацій, створивши інтегровану платформу.

Сильний акцент на правильному будівництві

Agritechs експериментував, змінював і виявляв правильні бізнес-моделі для масштабованості та шляху до прибутковості. Кілька з цих компаній розвивалися, зосереджуючись на демонстрації здорової економіки та ефективності капіталу, водночас будуючи міцні рови у залученні фермерів, ланцюгах постачання та глибоких технологічних рішеннях.

фінансування

Джерело: Tracxn ; Авторство зображень: Avendus

Точка перелому для ринку агротехніки

Агроекосистема стає свідком все більшого впровадження Інтернету та технологій, причому сільські райони Індії готові очолити впровадження Інтернету наступними 500 мільйонами індійців. Covid зробив значний внесок у цю зміну завдяки зростанню сільськогосподарських технологій у 10 разів, покращенню економіки та появі нових підприємців у секторі за останні два роки, що призвело до збільшення фінансування PE або VC. Тільки за останні два роки в сектор було влито 63% загальної ліквідності. У майбутньому очікується зростання активності угод на чолі з фондами зростання, а потім IPO у другій половині десятиліття.