До 25 фінансового року Індія готова стати економікою на 5 трлн доларів: Гадкарі

Індія є економікою, що розвивається найшвидше у світі, і має намір досягти 5 трильйонів доларів ВВП до 2024-25 років, заявив у п’ятницю міністр Союзу Нітін Гадкарі.

Виступаючи на заході, організованому галузевою організацією FICCI, Гадкарі сказав, що центральний уряд прагне сприяти зростанню та зайнятості для досягнення сталого розвитку.

Міністр автомобільного транспорту та автомобільних доріг заявив, що Індія відіграватиме ключову роль у досягненні глобальних цілей сталого розвитку (ЦСР) до 2030 року.

Нітін Гадкарі

Гадкарі зазначив, що Індії необхідно збільшити експорт і скоротити імпорт.

«Ми також працюємо над розробкою альтернативного, чистого та екологічно чистого палива, такого як біоетанол, біо-СПГ, біо-СПГ та зелений водень», — сказав він, додавши, що екологічно чистий водень є паливом майбутнього.

Міністр сказав, що на даний момент автомобільна промисловість Індії коштує 7,5 лакхів рупій, і він хоче підняти її до 15 лакхів рупій. «Це створить багато нових робочих місць».

Він також зазначив, що він зосереджений на здешевленні будівництва. «Ми намагаємося мінімізувати використання сталі та цементу».