Думайте глобально, дійте локально: починаючи з малого за допомогою штучного інтелекту можна досягти значного результату

Ознайомтеся з усіма сесіями на замовлення саміту Intelligent Security Summit тут.


AI робив і буде продовжувати робити значні заголовки. Більшість із них досить сенсаційні; ШІ стає розумним; Мистецтво, створене ШІ, виграє конкурс; ШІ тепер може складати музику (і багато іншого). Однак те, що рідко потрапляє в заголовки, так це те, наскільки трансформаційним може бути штучний інтелект, коли справа доходить до бізнесу, зокрема, як штучний інтелект може допомогти брендам зв’язатися зі своїми клієнтами, не перетворюючись на яскравий науково-фантастичний заголовок.

Через загальне «науково-фантастичне» сприйняття штучного інтелекту багато бізнес-лідерів серйозно не замислювалися над тим, як застосувати його у своєму бізнесі, окрім аналітики даних чи передових дослідницьких лабораторій. І як тільки вони вирішили зануритися в ШІ, вони насправді не знають, з чого почати. Зробити занадто багато завчасно ніколи не буде відповіддю — натомість компаніям потрібно застосовувати підхід «думай глобально, дій локально».

Отже, що саме це означає? Мислити глобально означає цілісно досліджувати вплив впровадження ШІ та враховувати ширше бачення та цілі бізнесу. Що стосується впровадження штучного інтелекту, вам це потрібно діяти локально, зосереджуючись на одному невеликому проекті за раз з метою його подальшого розширення. Але як це виглядає в реальному житті? Ось кілька міркувань, які варто враховувати, починаючи подорож зі штучним інтелектом.

Визначте свої глобальні цілі

Першим кроком до початку стратегії впровадження ШІ є визначення великих «глобальних» цілей і потреб. Для кожної організації це виглядатиме по-різному. Дехто, можливо, починає з нуля й потребує будь-якого способу покращити зв’язок із клієнтами. Дехто, можливо, вже має кілька інструментів штучного інтелекту та хоче змінити свою стратегію martech/adtech з огляду на припинення використання сторонніх файлів cookie на горизонті. Крім того, з наближенням рецесії потреби клієнтів на порозі кардинальних змін. Багато компаній можуть перейти від моделі залучення клієнтів до моделі їх утримання.

Подія

Intelligent Security Summit On-Demand

Дізнайтеся про важливу роль штучного інтелекту та машинного навчання в кібербезпеці та конкретних галузевих прикладах. Дивіться сеанси за запитом сьогодні.

Дивіться тут

Це не універсальний підхід, і визнати це – половина успіху. Хоча більшість, якщо не всі, компанії погодяться, що головною метою є утримання клієнтів, не кожна організація може підходити до цього однаково. Визначення глобального підходу вимагає врахування потреб усіх зацікавлених сторін, одночасно гарантуючи оптимізацію ваших систем для максимальної вигоди клієнта. І хоча це звучить як велика трансформація, починаючи з малого, можна значно вдосконалити існуючі практики та технології та перетворити їх на постійну успішну взаємодію з клієнтами.

Реалізація менших проектів на місцях

Після того, як ви визначите свої більші цілі, важливо змінити своє мислення на дії локально. Наприклад, якщо ваша глобальна мета — утримати клієнтів, місцевою дією може бути розгортання можливостей штучного інтелекту, які інтегруються з вашою існуючою платформою даних клієнтів, щоб гарантувати, що ви максимізуєте власні дані. Це не вимагає копіювання та заміни, а радше покращення того, що у вас уже є.

Використання штучного інтелекту для кращої організації та активації наявних даних клієнтів може покращити маркетингові стратегії, наприклад, де і коли взаємодіяти з вашими клієнтами на основі їхнього точного контексту в певний момент часу. Зрештою, це покращує взаємодію з брендом для ваших клієнтів, але організації також можуть усунути перешкоди в досвіді співробітників, позбувшись здогадок у взаємодії з клієнтами. Коли співробітники, які працюють із клієнтами, можуть миттєво отримувати доступ до даних для інформування про взаємодію, їхня робота стає легшою, і вони можуть з часом досягати успіху. Це добре для бренду зовні і внутрішньо.

Основна стратегія AI: знати, коли масштабувати

Коли проект AI довів свою цінність, настав час масштабуватись — подумайте, чи отримаєте ви найбільшу користь від збільшення чи зменшення масштабу своїх можливостей AI. Якщо ви застосували штучний інтелект, щоб отримати більше інформації з певного набору даних про клієнтів, можливо, настав час розширити це для решти ваших даних. Або, можливо, це питання впровадження центру прийняття рішень зі штучним інтелектом, який може отримувати інформацію з усіх частин вашого клієнтоорієнтованого бізнесу, щоб зрозуміти повну сферу шляху клієнта — від продажів до маркетингу, обслуговування клієнтів і далі. Незважаючи на це, це, безумовно, марафон, а не спринт, і компанії, які отримають найбільшу користь від стратегії впровадження штучного інтелекту, це ті, хто будує ретельно та стратегічно для довгострокового успіху.

Урок тут полягає в тому, щоб розвиватися з часом. Трансформація може бути приголомшливою та значно руйнівною. Але вивчивши те, що найкраще підходить для вашої організації, ви зможете зрозуміти, якими будуть ваші зростаючі потреби, і зрештою створити більш надійну та досяжну довгострокову стратегію розвитку.

Тара Дезао — директор з маркетингу продуктів AdTech і MarTech у Pega.

DataDecisionMakers

Ласкаво просимо до спільноти VentureBeat!

DataDecisionMakers — це місце, де експерти, включно з технічними спеціалістами, які працюють з даними, можуть ділитися інформацією та інноваціями, пов’язаними з даними.

Якщо ви хочете прочитати про передові ідеї та актуальну інформацію, найкращі практики та майбутнє даних і технологій обробки даних, приєднуйтесь до нас у DataDecisionMakers.

Ви навіть можете подумати про те, щоб написати власну статтю!

Докладніше від DataDecisionMakers

Leave a Comment