Діпак Чопра запрошує всіх у свій дім Метавсесвіту

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

Відомі символи побудови бізнесу та підприємництва побудовані на низці правил, параметрів і функцій, які спираються на досвід, який склався з часом.

Що, якби я сказав вам, що існує світ без обмежень, побудований на наборі конструкцій, а не правил? Ви, безсумнівно, подумаєте, що світ із нескінченною лінією горизонту може бути менш ніж заспокійливим.

Якщо ви відомий лідер думок (акцент на думках), як Діпак Чопра, ви переходите через прірву, не турбуючись про те, що лежить у вас під ногами. Справжній Індіана Джонс, який перетинає міст із цілковитою вірою, Чопра та його партнер Пунача Махайя вітають усіх нас у наших власних домівках через свою свідому платформу Web3 Seva.Love (що означає служіння та любов у дії).

пов’язані: 6 способів розширити свої межі та досягти того, про що ви ніколи не думали

Давайте повернемося на лінію горизонту на два десятиліття назад до того, як Махайя став генеральним директором Фонду Чопра, і до того, як сам Чопра став автором понад 90 книг, перекладених майже 50 мовами.

Чопра та Махайя познайомилися через спільного друга та відомого кінорежисера Єлизавета та Єлизавета: Золотий вікШекхар Капур. Саме на цій зустрічі зійшлися технологічні знання Махаї та Чопри.

«Я зустрів Діпака і швидко запитав його про його бачення. Так багато людей прагнули зрозуміти бачення цієї ікони. Він відповів, сказавши, що планує охопити мільярд людей для більш мирного, справедливого, стійкого, здоровішого та радісного світу. Моя відповідь була: зареєструйтесь!” — ділиться Махайя.

Чопра не пропонував Махаю в класичному розумінні будівництва бізнесу, але він започаткував шлях для Коледжу Вільяма та Мері Град, який деякий час розпалювався під поверхнею. «Ця розмова поклала початок нашій спільній подорожі до благополуччя. Я прокидаюся щодня і запитую себе: «Пунача, що ти збираєшся зробити, щоб забезпечити більш мирний, справедливий, стійкий, здоровіший і радісний світ?»

Навчання Махаї в області інформатики та інженерії доповнює всесвітньо відомого лідера революції медитації. Він був частиною команди Motorola, яка розробляла інноваційні технології мобільних телефонів, тому нові пригоди були частиною його ДНК. «Діпак зосереджується на наших спільних зусиллях через призму добробуту та свідомості, і я дивлюся на нашу роботу через технології та здатність [technology] має демократизувати доступ для людей».

Чопра та Махайя вірять, що світ перебуває в точці зв’язку історії та світу Web3, або, як вони люблять говорити, мультивсесвіт має потенціал змінити хід особистого та професійного досвіду.

Seva.Love об’єднав початкову споживчу пропозицію, яка спрямована на охоплення людей за межами стандартного тарифу Web3. Поєднання додатків і досвіду медитації в метавсесвіті підкреслюється Всесвітом Чопра, що відкриває цифрові двері в «Дім Просвітництва» Чопри, пропозицією Roblox під егідою Choprakids і спеціальною бібліотекою освітніх ресурсів, створеною Фондом Чопри.

За темою: якщо ви не знаєте, що таке Web3, ви не самотні. Ось розбивка майбутнього Інтернету.

Додаток gabl (Давай. Проси. Позичай. Люби.) є символом лідерства, яке розуміє, що бізнес — це ходити, а не бігати. Додаток об’єднує задокументований досвід добрих справ у фізичному світі за допомогою соціальних технологій, формуючи поведінку користувачів, що відображає світ Seva.Love.

Махайя бачить можливість спертися на метавсесвіт як на терапевтичний засіб. Чопра та його незмінно привабливий партнер, Махайя, можуть бути найкращим тандемом, який виходить за межі умовних ігор Web3. Вони були в авангарді пропозицій онлайн-медитації, обійшовши Calm і Headspace. Те, що Опра стала співавтором у 21-денному медитаційному випробуванні з Чопрою та фондом, теж не зашкодило.

«Уявіть собі інтеграцію досвіду, який допомагає вам дихати, медитувати. Це досвід, який може привести до доброти. Я вірю, що метавсесвіт стане місцем, де цифрова терапевтика прийде в дію. І це причина, чому ми з Діпаком у такому захваті від Seva.Love”.

Історія Seva.Love тільки розвивається, і коріння Чопри може пояснити його захоплення цим етапом починань.

«Моя мати була однією з найцікавіших оповідачок, — каже Чопра. «Коли я і мій молодший брат були маленькими, вона розважала нас історіями. Але вона зупинялася на півдорозі своєї історії. Вона залишала перешкоду для кожного з нас, щоб закінчити наступного ранку. Ми повинні були поділитися власними висновками та включати всі аспекти, включаючи лиходія, хороших і поганих хлопців».

Невідоме хвилює світову ікону, посилаючись на ті початкові сеанси оповідання як на тригерні точки для його уяви. Схоже, Чопра та Махайя написали сценарій, який включає яскравий набір уявних вражень, у яких ми всі граємо в сцені. Приємна можливість особистого та професійного досвіду зайняти центральне місце.

Повернення додому після довгого дня в офісі назавжди творчо зображувалося голлівудськими авторами як перепочинок перед обличчям випробувань і страждань холодного, темного, невблаганного світу дорослих. Вхідні двері зачиняються, закриваючи суб’єкта від невблаганного тиску життя.

Ці фізичні двері перетворюються під керівництвом Чопри та технічними засобами Махаї на портал без замків і лазок, щоб відкрити світ, керований самоконтролем, почуттям причетності та без зовнішніх указів.

Мікрорайон відкритий. Чопра та Махайя розстелили вітальний килимок. Тепер, на їхню думку, настав час передати ключі новому поколінню цифрових користувачів, готових до зльоту, де життя та власне місце сходяться, створюючи дивовижні нові та захоплюючі пригоди.

Ключі у вас, і Діпак Чопра та Пунача Махайя радіють тому, що вони є вашими господарями.

Leave a Comment