Електроскутери заборонені на більшій кількості залізничних ліній

Їх рекламували як ідеальний різдвяний подарунок, щоб перемогти транспортні страйки та високі ціни на паливо, але з сьогоднішнього дня водіям електричних скутерів буде заборонено носити їх двома великими залізничними операторами країни.

TransPennine Express, яка працює на півночі Англії, і Avanti West Coast, яка обслуговує магістраль західного узбережжя, обидва звинуватили ризик пожежі через літій-іонні батареї транспортних засобів, які можуть розірватися без попередження, викидаючи токсичний дим. .

Це збільшило кількість залізничних операторів і транспортних органів, які відмовляються перевозити приватні електроскутери, які не регулюються в Британії. Їздити на них дорогами загального користування заборонено, і останній крок, ймовірно, ще більше підірве їхню привабливість для пасажирів.

East Midlands Railway ввела заборону 19 грудня після того, як Northern, другий за величиною оператор у Великій Британії, зробив це 1 грудня. Ці заборони слідували за заборонами LNER, Lumo, Grand Central і Transport for Wales, а також обмеженнями для минулого року на послугах транспорту для Лондона та метро Tyne and Wear. Кожному, хто порушує правила TfL, загрожує штраф у розмірі до 1000 фунтів стерлінгів. Gatwick Express, Great Western Railway, Southeastern і Thameslink все ще дозволяють їм.

Ієн Пікок, керівник служби безпеки TransPennine Express, сказав, що оператор також забороняє ховерборди та електроскейтборди. «Більшість цих пристроїв не схвалені для використання у Великобританії, а батареї часто не регулюються», — сказав він.

Мобільні скутери, електричні інвалідні візки та електровелосипеди, які створені за вищими стандартами, будуть звільнені від цієї постанови.

Більше мільйона приватних електросамокатів використовуються незаконно, і уряд відчуває тиск, щоб вжити заходів через збільшення кількості жертв на дорогах.

Начальники поліції закликали громадян не купувати їх як різдвяні подарунки та попередили, що їх, ймовірно, конфіскують, якщо гонщиків спіймають.

Однак деякі сили не змогли або не захотіли захопити достатню кількість транспортних засобів, щоб діяти як засіб стримування.

Столична поліція конфіскувала 4000 скутерів минулого року, але лише 1100 цього року після того, як у листопаді 2021 року було введено зміни в політику.

Про серйозні наслідки йдеться у звіті коронера про смерть Фатіми Абукар, 14-річної дівчини, яка отримала катастрофічні травми голови під час їзди на електросамокаті зі швидкістю не менше 11 миль на годину. Вона була без засобів захисту, коли потрапила під колеса мікроавтобуса. Коронер звернув увагу на те, що кількість смертей на дорогах подвоїлася протягом року, оскільки темпи правозастосування зменшилися, і закликав до дій, щоб запобігти смертям у майбутньому.


Leave a Comment