Живопис, фотографія, перкусія – як мистецький фестиваль Serendipity захоплює любителів мистецтва різних жанрів

Запущений у 2014 році, PhotoSparks є щотижневою функцією від Ваша історія, з фотографіями, які відзначають дух творчості та інновацій. У попередніх 650 публікаціях ми представили мистецький фестиваль, галерея мультфільмів. фестиваль світової музики, телеком експо, ярмарок проса, виставка зміни клімату, конференція дикої природи, фестиваль стартапів, дівалі ранголі, і джазовий фестиваль.

П’яте видання Фестиваль мистецтв Serendipity (SAF) у Гоа активно розвивається, приваблюючи відвідувачів з усієї Індії та з-за кордону. Дивіться першу частину мого фотонарису тут і мою серію фотонарисів із восьми частин із видання 2019 року.

Мистецьке задоволення охоплює понад 120 кураторських програм у різних дисциплінах; образотворче мистецтво, кулінарна спадщина, ремесла, музика, танець, театр, фотографія тощо. Включено міжкультурне співробітництво Лаванья Каттаз художниками Lavani і Tamasha.

4X4: чотири галереї, чотири голоси представлені твори мистецтва Азіза Хазари (через Experimenter), Карана Шрестхи (Shrine Empire), Тари Келтон (GallerySKE) і Аріза Каткі (TARQ) із чотирьох міст: Делі, Колката, Мумбаї та Бенгалуру.

Індія за книгою в 21 столітті, Куратор Прамод Кумар КГ об’єднав спеціальні книги про індійське мистецтво та культуру. Теми включають кіно, фотографію, живопис, дизайн, текстиль та архітектуру.

01

Арт-парк представляв низку книжкових магазинів, екологічно чистих товарів і кулінарного посуду від Jampa Creations, Ecotopia та Tapti-Maati. У фестивальному магазині «Алаг» продавалися вироби ручної роботи Шантінікетану.

На виставці ремесел на Азад Майдані були представлені різноманітні роботи ремісників з усієї Індії, в т.ч Сходи до Кашміру.

Дитяча програма включає бібліотеку для сеансів розповіді і майстер-клас з креативною назвою скраптура – створювати мистецтво з відходів! Криті галереї включали вітрини мистецтва колоніальної доби, а також фотографії Шрідхара Баласубраманіяна.

1а

Одним із музичних моментів став Гхатам Тарангіні: Магія глиняних горщиків. Представлено Vidwaan V. Suresh. Інтерактивні виставки Svaram Sound Experience у Саунд Гардені Арт Парку запрошують учасників пограти на інструментах.

Пам’ятний виступ на заході сонця в рамках Річка Рага Сегмент, куратором якого був Бікрам Гош, представив Сендипа Чаттерджі (сантур) і Анмеша Банерджі (табла).

Одним із найяскравіших моментів ночі була вражаюча постановка, Sari: The Unstitched. Його представили Daksha Sheth Dance Company, Asima Ensemble і Sari School. Розповідь про те, як виготовляється сарі та про його культурне значення протягом століть, супроводжується пульсуючою музикою, танцями вищого пілотажу в супроводі видатної хореографії.

3

Виробництво Тиранга представлена ​​чотирисегментна композиція, куратор Дурга Джасрадж, зосереджена на елементах національного прапора Індії: шафран, зелений, білий і чакра.

«Колесо не має ні початку, ні кінця», — резюмував Дурга влучною метафорою про симбіоз між мистецтвом, культурою та філософією.

Тепер, що маємо ви зробили сьогодні паузу у своєму насиченому графіку та знайшли нові шляхи застосування своєї творчості?

4
5
6
7
8
9

Маріель, Jampa Creations

5
8

Фотограф: Шрідхар Баласубраманіян

17
18
Музика в парку

Музика в парку (куратор Шьямант Бехал)

19
23

Прагнення до сталого розвитку від Zeroposro

20

Музичний сад від Svaram Sound Experience

21

Рівер Рага: Сандіп Чахаттерджі (сантур) і Унмеш Банерджі (табла)

22

Вироби ручної роботи Шантінікетан (фестивальний магазин Алаг)

22

Sari: The Unstitched

23

Павільйон ремесел, Азад Майдан

24

(Усі фотографії були зроблені Маданмоханом Рао на місці проведення фестивалю.)

Дивіться також кишеньковий посібник YourStory «Прислів’я та цитати для підприємців: світ натхнення для стартапів» доступні як програми для пристроїв Apple і Android.