Журналістів, які повідомляють про Ілона Маска, відсторонили від Twitter без пояснення причин

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

Без чітких пояснень у четвер увечері Twitter почав призупиняти облікові записи кількох журналістів, у тому числі репортерів CNN, Washington Post, Mashable і Нью-Йорк Таймс.


Блумберг | Getty Images

Якщо облікові записи мали щось спільне, то це були в основному журналісти, які висвітлювали технологію та часто писали про власника Twitter Ілона Маска. Джейсон Кінт з Digital Content Next, торгової асоціації, що представляє цифрові медіакомпанії, опублікував доступний тут список призупинених облікових записів. Він включає наступне:

  • Незалежний журналіст Аарон Рупар
  • Доні О’Салліван з CNN
  • Дрю Гарвелл, з Washington Post
  • Колишній ведучий і експерт MSNBC Кейт Олберманн
  • Метт Біндер з Mashable
  • Міка Лі з The Intercept
  • Райан Мак, Нью-Йорк Таймс
  • Незалежний журналіст Тоні Вебстер

Здається, Ілон Маск пояснив призупинення в парі твітів.

Маск посилався, зокрема, на відсторонених журналістів, які повідомляли в Twitter про призупинення @elonjet, облікового запису студента коледжу, який відстежував прильоти та відльоти приватного літака мільярдера. Пізніше генеральний директор Tesla написав у Twitter наступне:

У другому твіті Маск натякнув на так званий «ефект Стрейзанд», названий на честь співачки Барбри Стрейзанд, яка в 2003 році намагалася приховати фотографії свого будинку, подавши до суду на фотографа. Позов привернув широку увагу до фотографій. У результаті їх переглянули набагато більше людей, ніж вони б дивилися, якби позов не був поданий. Ефект Стрейзанда виникає, коли спроби приховати інформацію призводять до ненавмисного наслідку ширшого оприлюднення інформації.

Ефект Стрейзанд демонструє дві речі, пов’язані зі славою Маска: силу Інтернету для поширення інформації та те, наскільки важко контролювати поширення інформації після її оприлюднення.

Twitter також призупинив дію офіційного облікового запису конкуруючої платформи соціальних мереж Mastodon після того, як він написав у Twitter, що обліковий запис @Elonjet все ще доступний.

Однак станом на пізній вечір четверга Twitter-акаунти суперників Facebook, Tribel Socialі власник Tumblr Автоматичнийа також вискочка Post.News — яка ще не писала у Twitter — все ще були активними.

Leave a Comment