Журнал Startup. Плюси та мінуси офшорної компанії з розробки програмного забезпечення

Сьогодні майже всі підприємства, незалежно від розміру чи галузі, використовують офшорні розробки для створення та покращення власного програмного забезпечення. Найбільш значні переваги офшорного розвитку, такі як менші витрати, доступ до більшого пулу кваліфікованих компаній-розробників, управління ресурсами, гнучкість тощо, будуть обговорені далі.

Практика переміщення частини діяльності компанії до сторонньої організації в іншій країні відома як «офшоринг». Ви можете навчитися як знайти офшорну компанію з розробки програмного забезпечення на сайті Turnkey Labs. Компанія надає першокласні команди розробки програмного забезпечення відповідно до ваших потреб. Це може бути зроблено з різних причин, наприклад, необхідність отримати доступ до додаткових талантів або необхідність скоротити витрати. Для глобальних компаній, які прагнуть швидкого розширення та розвитку, офшоринг є ще одним мотивуючим фактором.

Переваги розробки шельфів

Нижче наведено ключові переваги експорту розробки програмного забезпечення в офшорну компанію з програмного забезпечення.

Наймання талантів у всьому світі

Набір навичок теоретично значно ширший, оскільки світ набагато ширший, ніж країна, у якій базується ваш бізнес. Ви матимете доступ до значно більшої кількості талантів із широким розмаїттям здібностей і більшої кількості видатних портфельних справ, якщо передасте розробку програмного забезпечення офшорним постачальникам, оскільки пул талантів більший.

Менша вартість розробки

Значне зниження витрат є другою головною перевагою вибору офшорного бізнесу з розробки програмного забезпечення. Наймання експерта, скажімо, з України чи іншого офшорного центру розробки може значно знизити витрати на оплату праці програмістів, а також повністю позбавити від витрат на придбання обладнання та комунальних послуг, незалежно від того, чи знаходиться замовник у США, ЄС, Великобританії. , або Австралії.

Проблеми з розробкою шельфів

Офшорний розвиток має багато переваг, але є й недоліки, які слід враховувати, вибираючи найкращий план офшорного аутсорсингу для вашої компанії. Ось список цих недоліків і пропозиції щодо того, як запобігти чи зменшити їх.

Різниця в часових поясах

Коли ви розглядаєте співпрацю з офшорною компанією в іншій країні, різниця в часовому поясі, ймовірно, є однією з ваших перших проблем. Коли ви співпрацюєте з партнером, який знаходиться на іншому кінці світу, ваша група працюватиме, поки ви спите, і навпаки. Це може призвести до серйозних проблем із спілкуванням. Наприклад, ви можете не зв’язатися зі своєю командою до початку робочого дня, якщо вам потрібні будь-які пояснення або ви просто хочете зв’язатися. Це може спричинити серйозні затримки проекту.

Труднощі з контролем якості

Щоб керувати продуктивністю офшорних розробників на кожному етапі розробки комунікації програмного забезпечення, потрібно багато роботи та зобов’язань, оскільки вони географічно та лінгвістично відокремлені від вас і працюють у різний час. Крім того, несприятливі умови праці, які ви не можете контролювати, і відсутність сучасних інструментів контролю якості розробки можуть погіршити цю проблему.

Хоча економія коштів, безсумнівно, є найбільшою перевагою співпраці з офшорним бізнесом з розвитку нерухомості, ви виявите, що є й інші переваги, а також ви заглибитеся в них. Оскільки саме це безпосередньо визначає якість готового програмного продукту, досвід, комунікативні здібності та спеціальність відіграють вирішальну роль.

Leave a Comment