Журнал Startup 3 ключові способи виділити себе як власника бізнесу, коли ви починаєте підприємця

Починаючи бізнес вперше, варто якомога краще налаштуватися на успіх. Є багато способів зробити це, але варто подумати про те, як виділитися з-поміж інших нових власників бізнесу та робити речі трохи інакше. Ось три ключові риси підприємця, на які вам слід зосередитися.

Будьте відкритими для вивчення нового

По-перше, будь відкритим до вивчення нового. Щоб створити бізнес, який добре процвітає протягом багатьох років, ви повинні постійно розвиватися та розширювати свої знання та навички. Чим більше ви дізнаєтеся про різні бізнес-теми, тим краще ви зможете приймати рішення та виявляти можливості, якими ви можете скористатися, і помічати потенційні проблеми, які потрібно пом’якшити.

Хоча ви можете відчувати, що добре знаєте свою професію чи галузь, робота в полі дуже відрізняється від ведення бізнесу. Таким чином, ви повинні бути досить скромними, щоб розпізнавати те, чого ви не знаєте, і навчитися більше навичок, які допоможуть вам на вашому підприємницькому шляху. Наприклад, ви можете записатися на бізнес-курс, відвідувати семінари та практикуми або читати книги, блоги, звіти, технічні документи, журнали тощо.

Також варто відвідувати галузеві заходи, щоб налагодити зв’язок і дізнаватися про нові речі, наприклад, на виставках, конференціях і презентаціях продуктів, а також приєднуватися до бізнес-клубів і партнерів. Ви також можете скористатися послугами наставника. Виберіть когось, хто «був там і робив це» у світі бізнесу раніше, щоб вести вас на вашому шляху, і ви виділите себе серед багатьох інших власників підприємств, які не обтяжуються цим кроком.

Не намагайтеся робити все поодинці

Далі пам’ятайте, що ви не можете і не повинні намагатися робити абсолютно все самостійно у своєму бізнесі. Хоча вам може знадобитися бути соло-підприємцем деякий час, коли ви починаєте роботу та розбудовуєте свою організацію до певного моменту, це не означає, що вам не слід користуватися підтримкою та знаннями інших. Тоді, коли настане відповідний час, ви захочете інвестувати в наймання співробітників і розширення своєї команди.

Джерело: Pixabay через Pexels

Однак до цього часу ви можете передати виконання багатьох завдань професіоналам, які мають більше знань, навичок і інтересів у різних сферах. Наприклад, ви можете найняти бухгалтера або бухгалтера, який виконуватиме для вас різні фінансові та податкові роботи, або скористатися послугами юридичної фірми, щоб навчити вас, як використовувати торговельну марку для назви компанії та іншим чином захистити цінну інтелектуальну власність вашого підприємства.

Ви можете найняти графічних дизайнерів, щоб допомогти вам у створенні маркетингового забезпечення, позаштатних авторів, які допоможуть вам зробити весь вміст для вашого бізнесу максимально привабливим, і ІТ-спеціалістів, які допоможуть вам створити ефективний веб-сайт. Вам може знадобитися персонал відділу кадрів, щоб допомогти вам у наймі, навчанні та обробці заробітної плати та документації для працівників, якщо вони у вас також є.

Також корисно переконатися, що у вашому житті є люди, перед якими ви можете висловитися, коли бути підприємцем стає занадто важко. Ще краще, якщо ці системи підтримки працюють самостійно та розуміють складність управління організацією.

Розвивайте ключові риси, які потрібні вищим керівникам

Нарешті, знайдіть час і зусилля, щоб розвинути якомога більше найкращих рис ефективних лідерів. Робота над своїми особистими перевагами багато в чому допоможе вам як підприємцю. Наприклад, ви повинні бути хорошим комунікатором і будівником відносин, який може чітко донести повідомлення до співробітників, постачальників, клієнтів, потенційних або поточних інвесторів, ЗМІ та інших. Ви повинні добре спілкуватися особисто, по телефону, через онлайн-розмови, електронні листи та інші письмові методи.

Стійкість також має вирішальне значення. Незалежно від того, якою сферою діяльності ви займаєтеся, типом продуктів чи послуг, які ви продаєте, насправді все не завжди йде за планом. Вам доведеться впоратися з великою кількістю «ні» від інших людей і з тим, що все йде не так, як вам потрібно, навіть якщо ви плануєте і готуєтеся до них.

Усе це вимагає достатньої дози стійкості та наполегливості, щоб ви могли впоратися з важкими часами та продовжувати йти, навіть коли все здається жахливим. Так само вам потрібно буде бути гнучким, впоратися зі зміною напрямку, якщо це необхідно, і бути відкритим для створення нових планів, коли виникають несподівані перешкоди.

Інші риси, які потрібні лідерам для успішного ведення бізнесу, — це навички делегування повноважень, планування часу та вирішення проблем, а також здатність добре вести переговори, брати участь у позитивному вирішенні конфліктів і бути адаптивним, зосередженим, креативним і самосвідомим.

Резюме

Зосередьтеся на трьох наведених вище рисах підприємця, і ви побачите, що швидко виділите себе як власника бізнесу, оскільки робите те, що не роблять багато нових (і навіть досвідчених) підприємців.

Leave a Comment