Запити SMEV щодо бюджету на 2023 рік

Галузева організація Товариство виробників електромобілів (SMEV) благає уряд не відкидати жодної політики щодо електромобілів. Замість цього він просить їх більш динамічно розглядати умови на землі, а потім створювати політику в примітці для регуляторів.

SMEV рекомендував уряду розглянути кілька додаткових варіантів політики. Це включає:

  • Уніфікація податку на товари та послуги для всіх запасних частин електромобілів. Зараз запчастини для електромобілів оподатковуються за ставкою 28%, тоді як сам електромобіль оподатковується лише за ставкою 5%. Уніфікований податок на товари та послуги в розмірі 5% на всі запчастини для електромобілів був би корисним, каже SMEV.
  • Зниження митного збору на імпорт літій-іонних елементів до 0% до початку виробництва елементів в Індії.
  • Розширення субсидій FAME II, оскільки галузь ще не повністю розкрила свій потенціал. Крім того, SMEV пропонує пов’язати дію схеми FAME II з проникненням на ринок електромобілів і переходом на електромобільність замість прив’язки до певної дати.

«Згідно з ринковими тенденціями, електромобільність, зокрема електричні двоколісні автомобілі, має потенціал для продовження зростання, коли досягне 20% від загального ринку двоколісних транспортних засобів. Після цього субсидію можна буде скоротити», — сказали в SMEV.

Він також попросив розширити сферу дії FAME, включивши електронні вантажівки та трактори. SMEV попросив стимулювати створення академічних курсів і курсів підвищення кваліфікації з електромобілів і знизити процентні ставки, що стягуються за споживчими кредитами на електромобілі, а також кредити, взяті виробниками оригінального обладнання, які хочуть відкрити свої виробничі потужності.

Він також попросив включити фінансування електромобілів до пріоритетного кредитування сектору.

Щодо заміни батарей, SMEV каже, що уряд має впроваджувати політику, яку він зобов’язався під час бюджету минулого року. Він також запропонував знизити податок на товари та послуги на заміну акумуляторів, стимулювати інфраструктуру зарядки та заміни, а також створити консорціум найбільших нафтогазових компаній країни, щоб вони могли встановлювати станції заміни батарей на АЗС.

SMEV попросив посилити політику щодо переробки літій-іонних акумуляторів і ввести знижки на дослідження та розробки, пов’язані з переробкою акумуляторів.

«Інвестиції в інфраструктуру електромобілів мають бути на оптимальному рівні ВВП для досягнення найсучаснішої інфраструктури електромобілів. Подальше зниження імпортних мит на сировину стане величезним полегшенням для галузі, і ми сподіваємося, що уряд продовжувати підтримувати локалізацію та перехід до зеленої мобільності», — зазначили в SMEV.