Засновники NDTV продадуть більшу частину своєї частки в мовнику Adani Group

NDTV Limited Засновники Пранной Рой та його дружина Радхіка Рой у п’ятницю заявили, що продадуть 27,26% із 32,26% акцій, що залишилися, в телекомпанії новин. Адані Груп.

Це сталося після того, як Adani Group стала єдиним найбільшим акціонером New Delhi Television Ltd (NDTV) після того, як спочатку викупила компанію, яку підтримували засновники, а потім придбала більше акцій на відкритому ринку.

«Отже, за взаємною згодою ми вирішили продати більшу частину наших акцій NDTV (фірмі Adani Group) AMG Media Network», — йдеться у заяві засновників для фондових бірж.

Вони разом володіють 32,26% акцій NDTV, тоді як Adani Group зараз володіє 37,44% акцій компанії.

З 32,26% акцій подружжя продасть 27,26%, зберігаючи за собою міноритарні 5% акцій компанії.

«Відтоді, як була запущена відкрита пропозиція (Adani Group), наші дискусії з Гаутамом Адані були конструктивними; усі зроблені нами пропозиції були сприйняті ним позитивно та відкрито», — йдеться в заяві.

Пізніше цього року Adani збирається придбати NDTV. Фірма Adani Group спочатку придбала компанію, яка в минулому була пов’язана з конкурентом-мільярдером Мукешем Амбані. Конкретна компанія позичила 250 крор рупій NDTV у 2008-09 роках, і фірма Adani Group тепер скористалася можливістю конвертувати цей борг у 29,18% акцій компанії новинного каналу.