Засновник Ample пояснює, що потрібно для масштабної заміни акумуляторів електромобілів • TechCrunch

Розмова навколо Широке впровадження електромобілів невід’ємно пов’язане із заряджанням: чи багато зарядних пристроїв? Чи достатньо швидко вони зарядять мою машину? Вони підключені до мережі, яка не повністю працює на вугіллі?

Мільярди доларів були витрачені на розробку акумуляторів, які можуть швидко заряджатися, а також зарядних пристроїв, які можуть заряджати автомобіль всього за 20 хвилин. Мало хто, принаймні в США, насправді говорить про заміну акумуляторів для легкових і вантажних автомобілів.

Виявляється, Емпл є одним із небагатьох лідерів цього звинувачення.

Компанія Ample, яка постала з попелу свого невдалого попередника, Better Place, принесла заміну акумуляторів у Лос-Анджелес і незабаром представить цю технологію в Японії та Мадриді через серію партнерських відносин з такими партнерами, як Uber і Eneos. На відміну від свого попередника, Ample не намагається розгортати станції заміни батарей, поки не знає, що клієнти зможуть ними скористатися.

Відтоді як ми востаннє спілкувалися зі співзасновником і президентом Ample Джоном де Соузою рік тому, стартап у Сан-Франциско тихо розрісся, будуючи нові станції обміну та підписуючи нові партнери по всьому світу.

Тим часом технологія заміни акумуляторів для автомобілів набула поширення в Китаї. Пекін підтримує кілька компаній, які просувають цю технологію в рамках свого ширшого плану забезпечити 25% усіх проданих автомобілів електричними до 2025 року. Автовиробники Nio та Geely, розробник технології заміни батарей Aulton і виробник нафти Sinopec заявили цього року, що вони планують побудувати 24 000 станцій обміну по всьому Китаю до 2025 року. Сьогодні їх 1400.

Ми зустрілися з де Соузою, щоб поговорити про наслідки китайських інвестицій у заміну акумуляторів, чому масштабувати інфраструктуру швидкої зарядки набагато складніше, ніж ми думаємо, і запитали його поради щодо того, як апаратні стартапи можуть масштабуватися, залишаючись економічними.

(Примітка редактора: наступне інтерв’ю, яке є частиною поточної серії із засновниками, які створюють транспортні компанії, було відредаговано для тривалості та ясності.)


Ви дзвоните мені з Мадрида, який, як ви сказали, планує Ample зробити наступним містом запуску.

Так, зараз ми розгортаємося в Мадриді. Ми співпрацюємо з Repsol, щоб швидко розгорнути широку мережу; Uber для роботи з менеджерами автопарків, що працюють із спільним використанням поїздок; і автовиробників (про які ми ще не оголосили публічно), щоб постачати автомобілі з рішенням Ample.

З точки зору клієнта, наше партнерство зосереджено на спільному користуванні автомобілем і доставці на останню милю.

Заміну батареї може бути важко здійснити, оскільки вона вимагає певної стандартизації батареї. Ample забезпечує модульну заміну батарей, що означає, що ви не замінюєте весь акумулятор. Чи можете ви пояснити, чому це важливо?

Є два важливі аспекти модульної заміни батарей Ample. По-перше, це дозволяє гнучко встановлювати наші рюкзаки в транспортні засоби різних розмірів і форм шляхом перестановки модульних батарей. Це означає, що ми можемо використовувати різну ємність, змінюючи кількість модулів. Це також робить наші роботизовані станції економічнішими, оскільки ви переміщуєте легші модулі замість традиційних пакетів.

По-друге, патент Ample, який дозволяє модулям адаптуватися до електричних характеристик транспортних засобів, означає, що ми можемо працювати з виробниками комплектного обладнання, не вимагаючи жодних змін у транспортному засобі. Ми також можемо використовувати ті самі модулі в різних транспортних засобах, що спрощує впровадження нових хімічних речовин в автомобілі.

Ви кажете, що батареї Ample не залежать від транспортних засобів, але вам все одно потрібно певним чином працювати з автовиробниками, щоб гарантувати, що вони не встановлюють власні батареї в транспортний засіб, чи не так?

Ми працюємо з автовиробниками, щоб мати можливість купувати автомобілі без акумуляторів. Оскільки ми тісніше співпрацюємо з ними, ми повинні дати їм заміну батареї. Вони можуть отримати свої батареї від Samsung, LG або CATL, але ми можемо дати їм батарею, яка є замінною. Тож так само, як клієнт може вибрати тип шин або сидінь, які йому потрібні в автомобілі, одного дня він зможе вибрати, які акумулятори він хоче використовувати. Якщо вони ставлять наші батареї, їх можна замінити. Якщо ставлять свої, то ні.

Leave a Comment