Засновник FTX Сем Бенкман-Фрід заарештований на Багамах за кримінальними звинуваченнями в США

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

У понеділок Сема Бенкмана-Фріда (SBF), засновника невдалої криптовалютної біржі FTX, заарештували на Багамах. Уряд Багамських островів заявив у прес-релізі, що арешт SBF «відбувся після отримання офіційного повідомлення від Сполучених Штатів про те, що вони висунули кримінальні звинувачення» проти Бенкмана-Фріда та, швидше за все, прагнуть екстрадувати його назад до Штатів.


Блумберг | Getty Images

SBF перебуває під розслідуванням Міністерства юстиції у зв’язку з крахом і листопадовим банкрутством FTX, його криптовалютної компанії, яка колись вартувала 32 мільярди доларів.

The Нью-Йорк Таймс повідомляє, що прокурори Південного округу Нью-Йорка підтвердили звинувачення. Далі прокурори сказали, що ми можемо очікувати, що звинувачення буде оприлюднено у вівторок. Згідно з джерелами NYT, SBF стикається з величезним списком звинувачень, включаючи шахрайство з електронною поштою, шахрайство з дротом, шахрайство з цінними паперами, шахрайство з цінними паперами та відмивання грошей.

Новина про арешт SBF з’явилася незабаром після того, як він відповів у Twitter на повідомлення Австралійський фінансовий огляд що група, пов’язана з керівництвом FTX, створила чат-групу Signal під назвою «Wirefraud», яку вони використовували для обміну конфіденційною інформацією про діяльність компанії до її краху. «Якщо це правда, то я не був членом цього внутрішнього кола», — написав у Твіттері Бенкмен-Фрід в обліковому записі, який посилається на статтю AFR, додавши: «(Я цілком впевнений, що це просто неправда; я ніколи не чув про таке група).”

The Часи процитував Деміана Вільямса, прокурора США з Південного округу Нью-Йорка, який заявив у своїй заяві, що «влада Багамських островів заарештувала Семюеля Бенкмана-Фріда на запит уряду США на підставі закритого обвинувачення», і що його офіс очікує « перейдіть до розпечатування обвинувального висновку вранці, і тоді матимете більше, щоб сказати.

Крах FTX почався після того, як на початку листопада різко зросла кількість запитів на зняття коштів, яка виявила діру в 8 мільярдів доларів на рахунках компанії. SBF звернулася за допомогою до криптовалютної біржі Binance, і спочатку здавалося, що Binance може виконати це завдання, але після того, як більша біржа уважно вивчила фінансову ситуацію FTX, угода не здійснилася.

У вівторок Сем Бенкман-Фрід мав дати дистанційні свідчення перед комітетом Палати представників з фінансових послуг. Можна з упевненістю сказати, що слухання, ймовірно, перенесуть.

Leave a Comment