Захистіть свій бізнес онлайн за допомогою цих децентралізованих VPN

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

Для малого бізнесу середня вартість витоку даних може починатися від 120 000 доларів США до 1,24 мільйона доларів США. Будь-які незаплановані витрати можуть вплинути на вашу компанію, але одного такого розміру може бути достатньо, щоб потопити її. ІТ-послуги також не є дешевими, деякі рекомендації стверджують, що навіть компанії з 40 людьми повинні планувати до 3000 доларів на місяць.StackCommerce

Можливо, ви зможете звільнити частину витрат на безпеку мережі за допомогою апаратної VPN із вбудованим брандмауером. У Deeper Connect є два варіанти покупки, але обидва вони можуть допомогти вашому бізнесу зберегти конфіденційність і безпеку.

Захистіть свій бізнес онлайн.

За останні роки кількість кіберзлочинів зросла на 600%. Хоча деякі підприємства могли раніше обійтися без протоколів мережевої безпеки, можливо, це було б нерозумно робити через такі поширені порушення. Встановлення децентралізованої віртуальної приватної мережі Deeper Connect Pico або Deeper Connect Mini — це простий спосіб допомогти цифрово захистити ваш бізнес. Просто підключіть цей апаратний VPN і підключіть свої пристрої. Почніть насолоджуватися переглядом без реклами та функціями кібербезпеки корпоративного рівня для всіх своїх пристроїв IoT. Якщо ваш бізнес обслуговує сім’ї, вони можуть оцінити батьківський контроль одним натисканням, який може блокувати неприйнятний вміст для їхніх дітей.

Можливо, ви вже досліджували свої варіанти VPN і виявили, що більшість із них повністю цифрові. Це може бути зручно, але багато лише цифрових VPN також мають щомісячну плату за підписку. Deeper Connect дозволяє не платити за підписку, здійснивши одноразовий платіж.

Однак ви все ще можете взяти його куди завгодно. Їдете у відрядження? Візьміть Deeper Connect із собою для безпечнішого перегляду. Deeper Connect Mini Pico працює з публічним або приватним підключенням до Інтернету, але Mini потрібно підключати безпосередньо до маршрутизатора.

Доступний спосіб покращити вашу кібербезпеку.

Повноцінні ІТ-послуги можуть бути не в бюджеті. Почніть заощаджувати та отримайте Deeper Connect Mini Decentralized VPN і брандмауер за 199 доларів США (стандартний показник 359 доларів США) або Deeper Connect Pico децентралізований VPN і адаптер Wi-Fi за 219 доларів США (стандартний показник 249 доларів США).

Leave a Comment