Збиток компанії CarDekho, яку підтримує Ratan Tata за 22 фінансовий рік, скорочується; рентабельність на 2024 рік

Autotech єдиноріг КарДехо у понеділок повідомила, що її збиток за 2022 фінансовий рік скоротився до 246 мільйонів рупій завдяки зростанню всіх її бізнес-підрозділів, включаючи страхове брокерство, фінансування автомобілів/велосипедів/EV та продаж транспортних засобів.

Його загальний збиток за рік склав 246 крор рупій, що менше, ніж збиток у 341 крор рупій рік тому. Компанія заявила, що сподівається вийти на прибуток до 24 фінансового року.

Раніше CarDekho заявляла, що сподівається досягти прибутковості на рівні EBITDA до 2023 року.

Консолідований дохід від операцій зріс майже вдвічі до 1598 рупій у 22 фінансовому році з 884 рупій у попередньому році, повідомила компанія.

Витрати, які зросли на 70%, в основному вплинули на прибутки, але включають одноразові витрати, пов’язані з перетворенням підрозділу в асоційовану компанію.

«Група продовжує зосереджуватися на стимулюванні прибуткового зростання завдяки перевагам операційного левериджу, постійному зосередженні на покращенні економіки підрозділів у всіх наших бізнес-напрямках… Група має чіткий шлях, щоб стати прибутковою на консолідованому рівні до 24 фінансового року», — сказав Маянк Гупта, головний фінансовий директор CarDekho.

IPO плани

CarDekho каже, що вже готується до виходу на біржу. За даними різних ЗМІ, це, ймовірно, станеться в другій половині 2022 року або на початку 2023 року.

«Ми вважаємо, що публічний лістинг буде однією з ключових віх на нашому шляху, і ми безумовно оцінюємо його за умови необхідних схвалень і сприятливих ринкових умов», — сказав Маянк.

Багато стартапів в тому числі Мрія, Ойо, Ола, Стиль життя на човніі Фармеазія відклали або відкликали свої IPO протягом останніх шести місяців або близько того, враховуючи прохолодні ринкові умови, слабку схильність до ризику та загальну похмурість навколо майбутньої рецесії.

CarDekho каже, що станом на березень 2022 року у нього понад 5000 партнерів-агентів із кредитних карток користувачів, понад 50 000 страхових партнерів у 1300 містах і понад 3500 дилерів вживаних автомобілів. Компанія допомогла оформити 16 лакх страхових полісів і виплатила понад лакх авто. кредитів у 22 фінансовому році, додає він.