Звіт: Дуже веселий і мобільний сезон покупок

Ознайомтеся з усіма сесіями на замовлення саміту Intelligent Security Summit тут.


На початку листопада було проведено опитування споживачів щодо планів і поведінки щодо святкових покупок, а також про те, що їх найбільше дратує під час сезону святкових покупок.

Двома головними скаргами, пов’язаними з технікою, були несправні або складні у використанні функції додатків і веб-сайтів (47%) і безглузді електронні листи (53%). Крім того, роздрібні торговці, які грали святкову музику в жовтні, були другим найбільшим роздратуванням, дещо випереджаючи погану функціональність програм і веб-сайтів.

Музика для вух брендів

Більшість респондентів сказали, що вони з більшою ймовірністю зроблять святкові покупки в додатку бренду, на веб-сайті або в магазині (прямі канали), а не в непрямих каналах — пошукових системах, соціальних мережах і сторонніх торгових майданчиках. «Для брендів це означає більше власних даних і вищу маржу», — прокоментував Том Батта, директор зі стратегії та маркетингу компанії Airship, спонсора опитування та компанії, що розробляє мобільні додатки.

Трохи більше (1%) сказали, що розпочали святкові покупки з непрямих каналів, а не з прямих. Ця незначна перевага на етапі відкриття або складання списку святкових покупок зберігалася в усіх поколіннях, окрім покоління Z, де 56% все ще віддавали перевагу прямим каналам.

Подія

Intelligent Security Summit On-Demand

Дізнайтеся про важливу роль штучного інтелекту та машинного навчання в кібербезпеці та конкретних галузевих прикладах. Дивіться сеанси за запитом сьогодні.

Дивіться тут

Гарне свято

З 1 жовтня до Кіберпонеділка середня щоденна кількість людей, які додають нову роздрібну програму на свій телефон на платформі Airship, зросла на 21% порівняно з минулим роком.

Цифри завантажень додатків у 2022 році демонструють значне зростання порівняно з 2021 роком із великим сплеском біля свята Дня подяки. Джерело зображення: Дирижабль

Як і минулого року, кількість встановлень нових роздрібних додатків досягла піку в Чорну п’ятницю, майже вдвічі перевищуючи середньодобову норму святкового сезону. Чорна п’ятниця, незмінно протягом кількох років, є найкращим днем ​​у році, коли люди додають роздрібну програму на свої телефони.

На відміну від 2021 року, з початку листопада люди додавали нові програми для роздрібної торгівлі на свої мобільні телефони з більшою та стабільнішою швидкістю. Фактично, три з п’яти найпопулярніших днів для встановлення роздрібних додатків у 2022 році були з 18 по 20 листопада.

У той час як минулого року дефіцит ланцюга постачання допоміг розширити сезон святкових покупок, цього року продавці мали забагато запасів, і споживачі були більш мотивовані шукати найкращі пропозиції через хвилювання щодо інфляції. І всі знають, що хороші речі (і найкращі ціни) є в додатку.

Опитування було проведено на початку листопада компанією Airship через Pollfish. Тисяча людей у ​​​​США у віці від 18 до 75 років і старше поділилися думками про свої плани та ставлення до святкових подарунків.

Дані про зростання кількості встановлень нових роздрібних додатків були отримані з платформи Airship, яка забезпечує обмін повідомленнями та мобільні додатки для сотень роздрібних брендів і тисяч компаній у більшості галузевих галузей.

Читайте повний звіт Airship.

Місія VentureBeat має стати цифровою міською площею для тих, хто приймає технічні рішення, щоб отримати знання про трансформаційні корпоративні технології та транзакції. Відкрийте для себе наші брифінги.

Leave a Comment