Звіт: Компанії витрачають 1/3 чи більше свого ІТ-бюджету

Ознайомтеся з усіма сесіями на замовлення саміту Intelligent Security Summit тут.


Керівники рівня C агресивно шукають нові способи заощадити гроші в 2023 році. Дедалі частіше вони звертаються до менеджерів з ІТ-активів, щоб знайти заощадження.

Важливо скоротити непотрібні витрати на ІТ. У звіті Flexera було виявлено, що в середньому, за оцінками менеджерів ІТ-активів, 1/3 або більше свого ІТ-бюджету зараз витрачається даремно. Це включає програмне забезпечення для настільних комп’ютерів (38% витрачених марно), програмне забезпечення для центрів обробки даних (34%), SaaS (33%) та IaaS/PaaS (33%).

Джерело зображення: Flexera

Оскільки світова економіка перебуває на межі рецесії, важливість і вплив команд ITAM зростає. Цього року у звіті Flexera State of ITAM було виявлено, що 43% команд керівників ІТ-активів (ITAM) звітують безпосередньо перед CIO/CTO, що майже вдвічі більше, ніж минулого року, коли цей показник становив лише 22%.

Економія ITAM, SAM впливає на ІТ-бюджети

Високоефективні команди ITAM продовжують зосереджуватися на економії коштів і модернізації. Керівники ИТПМ найвищого класу знають, як заощадити гроші. Програми керування програмними активами (SAM) найбільш успішно реалізували економію за рахунок повторного використання (нехмарних) ліцензій, щоб уникнути покупки нових (83%); краще узгодження контрактів з постачальниками (83%); і скорочення витрат на технічне обслуговування невикористаного програмного забезпечення (81%). Опитування також показало, що економія від програм SAM зросла в міру розвитку програм.

Подія

Intelligent Security Summit On-Demand

Дізнайтеся про важливу роль штучного інтелекту та машинного навчання в кібербезпеці та конкретних галузевих прикладах. Дивіться сеанси за запитом сьогодні.

Дивіться тут

Менеджери ITAM знають, як уникнути перевірок. Це все ще важливий навик. П’ятдесят два відсотки респондентів повідомили про аудит Microsoft за останні три роки, за ними йдуть IBM (34% відсотків) і Oracle (31%). Нещасливі 14% компаній сказали, що заплатили понад 5 мільйонів доларів за аудит постачальників програмного забезпечення за останні три роки — порівняно з лише 9% роком раніше.

Підкреслюючи важливість управління програмними активами, більше половини респондентів SAM (53%) повідомили про впровадження «передових» практик SAM, які у звіті визначаються як такі, що виходять за межі реагування на аудити та відстеження використання SaaS і хмари, включаючи постійне відстеження та оптимізацію. ліцензій на програмне забезпечення. Менша кількість організацій настільки просунута в управлінні апаратними активами (HAM), лише 36% повідомили, що практикують «розширений» HAM, який у звіті визначено як такий, що включає відстеження завершення життєвого циклу/завершення служби на додаток до інвентаризації, розгортання та вбудованого програмного забезпечення.

Методологія опитування

У звіті Flexera State of ITAM досліджується думка 500 глобальних професіоналів, які керують і беруть участь у процесах ITAM, SAM і HAM у середніх і великих організаціях із принаймні 1000 співробітників. Опитування проводили влітку 2022 року.

Прочитайте повний звіт Flexera.

Місія VentureBeat має стати цифровою міською площею для тих, хто приймає технічні рішення, щоб отримати знання про трансформаційні корпоративні технології та транзакції. Відкрийте для себе наші брифінги.

Leave a Comment