Звіт: Постачальники логістичних послуг очікують збільшення використання робототехніки на 133% у 2023 році

Ознайомтеся з усіма сесіями на замовлення саміту Intelligent Security Summit тут.


Оскільки сторонні постачальники логістичних послуг прагнуть збільшити масштаби та задовольнити попит багатоканальної роздрібної торгівлі, новий звіт від Extensiv показує, що технологія є тим інструментом, на який багато хто покладається як на відмінність.

Третій щорічний звіт Extensiv про порівняльний аналіз складу сторонньої логістики (3PL) показує, що, оскільки постачальники послуг реагують на постійний розвиток торгівлі, вони покладаються на технології, щоб впоратися з викликом. Оскільки робототехніка та штучний інтелект домінують у галузевих дискусіях, сторонні постачальники логістичних послуг очікують більш ніж удвічі використання робототехніки з очікуваним зростанням на 133%.

Основні цілі організації щодо впровадження нових технологій пов’язані з підвищенням продуктивності та операційної ефективності, як видно з трьох найбільших очікуваних інвестицій у технології на 2023 рік: виставлення рахунків і рахунків-фактур (32%), мобільне сканування штрих-кодів (27%), а також звітність і аналітика ( 25%). У середньому 3PL планують впровадити у свій бізнес 1,5 нових технологій у наступному році.

Джерело зображення: Extensiv.

Зростання є основною рушійною силою впровадження технологій: 60% респондентів поділилися тим, що їхня система управління складом використовує технологію для зростання на 11% або більше. Насправді 38% сторонніх постачальників логістичних послуг використовували свою систему управління складом, щоб збільшити обсяги замовлень більш ніж на 25%.

Подія

Intelligent Security Summit On-Demand

Дізнайтеся про важливу роль штучного інтелекту та машинного навчання в кібербезпеці та конкретних галузевих прикладах. Дивіться сеанси за запитом сьогодні.

Дивіться тут

Збільшення використання автоматизації

Автоматизація є ще однією важливою опорою розвитку логістики. Майже 53% 3PL вважають, що автоматизація процесів на їхніх складах є найкращою можливістю у 2023 році.

Додавання більшої кількості джерел замовлень також є ще одним фактором для управління обсягом замовлень, оскільки звіт також показав різке зростання інтеграції кошиків для покупок на 48% порівняно з 33% минулого року, а інтеграції ринку та торгової площі становлять 25% порівняно з 17% у 2021 році.

Інші ключові висновки:

  • Багато 3PL зосереджуються на спеціалізації, склади обслуговують 2,9 галузі;
  • Товари в пляшках/вино та спиртні напої та фармацевтичні препарати/нутрицевтики продемонстрували найбільше зниження за рік, впавши на 33% і 32% відповідно.
  • 3PL показали кращі результати, ніж у минулі роки, у 2022 році обсяги замовлень зросли на 91%.

Читайте повний звіт від Extensiv.

Місія VentureBeat має стати цифровою міською площею для тих, хто приймає технічні рішення, щоб отримати знання про трансформаційні корпоративні технології та транзакції. Відкрийте для себе наші брифінги.

Leave a Comment