Звіт про CPI з’явився на ура

Минулого тижня я обговорив усі звіти, які ми повинні були підготувати до грудневого засідання ФРС (і оголошення про підвищення ставок)… включно з дуже важливим звітом про індекс споживчих цін (CPI), який був опублікований сьогодні вранці. Мені здалося передчасним надсилати мій ринковий коментар перед засіданням ФРС до того, як з’явиться останній важливий показник інфляції, і, хлопче… Я радий, що чекав. Тому що це дурний звіт. Як цей звіт вплинув на індекс S&P 500 (SPY) і що це може означати найближчими днями, ось у центрі коментаря цього тижня. Читайте далі, щоб дізнатися більше.shutterstock.com – StockNews

(Будь ласка, насолоджуйтесь цією оновленою версією мого щотижневого коментаря, опублікованого 13 груднятис2022 з інформаційного бюлетеня POWR Growth).

Отже, перед тим, як ми заглибимося в сьогоднішній звіт про ІСЦ, який змінює ринок, я хочу дати вам короткий підсумок усіх інших великих економічних звітів, які ми отримали минулого тижня.

Продуктивність і витрати праці: Переглянуто вище, ніж очікувалося, тоді як витрати на оплату праці за квартал були переглянуті вниз; обидва хороші ознаки, коли ви прагнете приборкати інфляцію.

Споживчий кредит: Багато запозичень у жовтні. Споживчий кредит продовжував зростати; річний темп зростання становить 6,9%, що швидше, ніж зростання заробітної плати за місяць на 4,7%. Сильний знак споживчого попиту.

Заяви по безробіттю: Досягнув максимуму за 10 місяців, частково через низку великих звільнень у великих компаніях. 1,7 мільйона звернень по безробіттю виявилися трохи вищими, ніж очікували економісти, що свідчить про те, що сильний ринок праці пом’якшується.

Індекс цін виробників (PPI): Зріс на 7,4% у листопаді (за рік); це нижче, ніж темпи зростання в жовтні (8,1%), але вище, ніж прогнозували економісти на місяць (7,2%). Інфляція падає… просто повільніше, ніж люди очікували.

Індекс споживчих настроїв Мічіганського університету: Покращено більше, ніж очікувалося. Побоювання щодо інфляції також впали до мінімуму за 15 місяців.

Це повертає нас до сьогоднішнього звіту про індекс споживчих цін (CPI).

У листопаді ціни зросли на 7,1% порівняно з аналогічним періодом минулого року… це швидше, ніж у жовтні. АЛЕ! — і це важлива частина — це трохи повільніші темпи, ніж очікували економісти.

Прогноз на листопад був а 7,3% підвищення цін.

Кий конфетті! Це два місяці поспіль, коли інфляція була трохи нижчою, ніж очікували економісти!

Індекс S&P 500 (SPY) піднявся на 2% після цієї новини, хоча за кілька годин після цього зростання сповільнилося. Зараз ми піднялися приблизно на 0,7% за день.

Отже, що все це означає для нас?

Гадаю, майже гарантовано, що завтра вдень ми отримаємо підвищення від ФРС на 50 базисних пунктів. Було більше кількох даних, які показують, що економіка слабшає, що й було метою цих великих послідовних підвищення ставок.

Це звичайно не робить означає, що ми на початку нашого наступного бичачого ринку. Фактично, деякі з цих показників змушують мене побоюватися потенційної рецесії. Але новини про інфляцію були такими поганими протягом такого тривалого часу, я не здивований, що люди раді помітити невеликий прогрес.

Не хвилюйтеся; у ФРС ще є достатньо часу, щоб зіпсувати вечірку. Якщо коментарі Пауелла після зустрічі будь-яким чином будуть ведмежими, це може викликати серйозну негативну реакцію ринку.

Насправді я майже впевнений, що це саме те, що станеться, оскільки Пауелу, мабуть, доведеться нагадати нам усім, що пом’якшення показників CPI є кроком вперед, але ще багато роботи (і болю) ще потрібно зробити.

«Точковий графік» Федерального резерву також може заважати партії CPI. Коли ФРС востаннє оприлюднила ці прогнози у вересні, вони показали, що ставка ФРС досягне свого піку між 4,75% і 5,0% десь у 2023 році, а потім повільно знизиться в наступні роки.

Якщо на останньому точковому графіку буде показано більше чиновників ФРС, які оцінюють цей найвищий рівень, або деякі чиновники прогнозують ще вищий рівень у 2023 році, або крапки прогнозують підвищення рівня на більш тривалий період, тоді ми, ймовірно, побачимо певні продажі.

Особисто я все ще вважаю, що це трохи безглуздо, що ми взагалі гуляємо через дуже незначну «голубину» зміну (і чи це ДІЙСНО голубине, якщо це все ще підвищення ставок??), коли все ще так само ймовірно, що ми будемо стикаються з відсотковими ставками 5% або вище протягом наступних кількох років. Але це тільки я.

Що робити далі?

Портфель POWR Growth був запущений у квітні минулого року і з тих пір значно перевищив майже всі порівняльні індекси… включно з S&P 500, Russell 2000 і Cathie Wood’s Ark Innovation ETF.

У чому секрет успіху?

Портфоліо отримує більшість своїх свіжих виборів із стратегії 10 найкращих акцій, що розвиваються яка має зіркові +49,10% річної прибутковості. Потім я беру найкращі акції з цієї стратегії та поясню, що саме купувати та коли продавати, щоб ви могли максимізувати свої прибутки.

Якщо ви бажаєте побачити поточний портфель акцій, що розвиваються, і отримувати сповіщення про наші наступні своєчасні угоди, подумайте про те, щоб розпочати 30-денну пробну версію, натиснувши посилання нижче.

Про інформаційний бюлетень POWR Growth і 30-денну пробну версію

Все найкраще!

Мередіт Маргрейв
Головний стратег зростання, StockNews
Редактор інформаційного бюлетеня POWR Growth


Акції SPY. З початку року SPY знизився на -14,39% порівняно з підвищенням індексу S&P 500 на % за той самий період.


Про автора: Мередіт Маргрейв

Мередіт Маргрейв була відомим фінансовим експертом і ринковим коментатором протягом останніх двох десятиліть. Зараз вона є редактором інформаційних бюлетенів POWR Growth і POWR Stocks Under $10. Дізнайтеся більше про історію Мередіт, а також посилання на її останні статті.

більше…

Пошта Звіт про CPI з’являється на ура вперше з’явився на StockNews.com

Leave a Comment