Звіт: 33% споживачів у всьому світі є жертвами витоку даних через зламані персональні дані компанії

Ознайомтеся з усіма сесіями на замовлення саміту Intelligent Security Summit тут.


Thales «2022 Thales Consumer Digital Trust Index» показав, що довіра споживачів до здатності онлайн-організацій захищати свої дані не відповідає дійсності. Кожен третій споживач у всьому світі вже став жертвою витоку даних компанією, яка зберігає його персональні дані.

Звіт проливає світло на останні глобальні тенденції витоку даних і серйозний вплив, який вони мали на довіру споживачів у різних галузях, включаючи ймовірність споживачів продовжувати співпрацю з організацією після інциденту.

Споживачі занадто довірливі?

Сьогодні організації більше не запитують себе, чи станеться порушення даних, а коли. Проте, незважаючи на обізнаність організацій про поточний ландшафт кібербезпеки, результати підкреслюють, що ця обізнаність не обов’язково передається споживачам. Хоча 33% споживачів у всьому світі стали жертвами витоку даних, 82% споживачів продовжують певною мірою вірити в те, що постачальники цифрових онлайн-послуг захищатимуть їхні особисті дані.

Однак 82% жертв витоку даних помітили негативний вплив на своє життя.

Подія

Intelligent Security Summit On-Demand

Дізнайтеся про важливу роль штучного інтелекту та машинного навчання в кібербезпеці та конкретних галузевих прикладах. Дивіться сеанси за запитом сьогодні.

Дивіться тут

Джерело зображення: Thales

Розташування може вплинути на довіру споживачів. Порушення трапляються в різних країнах світу. Проте споживачі в країнах з нижчим рівнем порушень не обов’язково були більш довірливими, ніж споживачі в країнах з вищим рівнем. У США один із найвищих відсотків споживачів, які стали жертвами витоку даних (48%). Проте довіра споживачів у США вища (80%), ніж у регіонах, де менше порушень, таких як Німеччина, Австралія та Великобританія.

Довіра споживачів до безпеки їхніх даних також різниться залежно від галузі. Фінансовий сектор і сектор охорони здоров’я викликали найвищу довіру (хоча все ще лише 42% і 37% відповідно), а медіа/розваги та уряд отримали найнижчу (12% і 14% відповідно).

Порушення даних може не зменшити довіру споживачів, але вони впливають на те, як споживачі бачать свою роль у захисті даних. Жертви, швидше за все, вживатимуть додаткових заходів для захисту персональних даних.

Зломи також впливають на те, що споживачі очікують від організацій: 54% вважають, що компанії слід змусити запровадити обов’язкові засоби контролю захисту даних, такі як шифрування та двофакторну автентифікацію, після порушення даних. Більше однієї п’ятої споживачів припинили користуватися компанією, яка зазнала витоку даних.

Методологія

Понад 21 000 дорослих споживачів в 11 країнах і на п’яти континентах були опитані Thales за 2022 рік Thales Consumer Digital Trust Index. Доповідь була проведена Opinium у партнерстві з Університетом Уоріка.

Читайте повний звіт Thales.

Місія VentureBeat має стати цифровою міською площею для тих, хто приймає технічні рішення, щоб отримати знання про трансформаційні корпоративні технології та транзакції. Відкрийте для себе наші брифінги.

Leave a Comment