Звіт: 68% компаній кажуть, що їх хмарна безпека лише «дещо зріла»

Ознайомтеся з усіма сесіями на замовлення саміту Intelligent Security Summit тут.


Останнє дослідження CloudBolt Industry Insights, виконане дослідницькою платформою Pulse, що належить Gartner, запитало 350 ІТ-лідерів великих підприємств по всьому світу про стан хмарної безпеки в їхніх організаціях. Результати відкрили очі.

Сімдесят два відсотки респондентів вважають, що їх компанія перейшла в хмару без «належного розуміння навичок, кривої зрілості та складнощів забезпечення безпечної роботи».

Джерело зображення: CloudBolt.

Дослідження вказує на двох головних винуватців сьогоднішніх недоліків хмарної безпеки на рівні окремих користувачів, оскільки робочі навантаження налаштовуються. По-перше, це галузева прогалина багатохмарних навичок. Друге — припущення, що достатній рівень безпеки вже вбудований у хмарні інструменти.

Щоб належним чином захистити мультихмарну архітектуру за допомогою традиційних методів, вам потрібен талант із знаннями та досвідом роботи з кожною хмарою та інструментом, який ви використовуєте. Але 56% респондентів назвали «глибину власних навичок/досвіду в хмарі» як головну проблему, а ще 29% сказали, що «відсутність таланту з глибоким досвідом безпеки» є проблемою.

Подія

Intelligent Security Summit On-Demand

Дізнайтеся про важливу роль штучного інтелекту та машинного навчання в кібербезпеці та конкретних галузевих прикладах. Дивіться сеанси за запитом сьогодні.

Дивіться тут

Невиправдана довіра до інструментів хмарної безпеки для конкретного набору

У той же час компанії також надмірно покладаються на інструменти безпеки, створені в хмарі, не повністю розуміючи їхні ризики та обмеження. Постачальники публічних хмар пропонують інструменти безпеки для своїх клієнтів, і більшість людей вважають, що цих інструментів достатньо – 74% респондентів сказали, що вони забезпечують «адекватну» безпеку. Але ці інструменти працюють лише з власним набором продуктів, і між ними є багато характерних відмінностей. У багатохмарному середовищі, яке з кожним днем ​​стає дедалі складнішим, це створює багато можливостей для помилок і упущень, які збільшують вразливість на поверхні атак, що постійно розширюється. Респонденти, здається, усвідомлюють це: 59% вважають, що перехід до хмари зробив їхні підприємства менш безпечними.

Існує незрозуміла дихотомія між тим, що організації вірять у важливість хмарної безпеки, і підходами, які вони застосовують. З одного боку, більшість респондентів (75%) визнали, що «хмарні обчислення є найбільшим розширенням площі корпоративних атак за останні 20 років». Проте 83% сказали, що вони впровадили високофункціональні методи безпеки лише «дещо» під час залучення нових ресурсів, а 68% сказали, що навички безпеки їхніх компаній у всіх хмарах лише «дещо зрілі».

Терміни «іноді» та «дещо» є важливими для опису чогось такого важливого, як мультихмарна безпека. Чи достатньо зрілими будуть підходи компаній, покаже час.

Методологія

CloudBolt опитав 350 директорів, віце-президентів і керівників компаній із понад 1000 співробітників. Три чверті були в Північній Америці, решта в інших регіонах світу.

Прочитайте повний звіт CloudBolt.

Місія VentureBeat має стати цифровою міською площею для тих, хто приймає технічні рішення, щоб отримати знання про трансформаційні корпоративні технології та транзакції. Відкрийте для себе наші брифінги.

Leave a Comment