Звіт: 7 із 10 організацій вважають низький код основною частиною свого бізнесу

Постачальник корпоративної програмної платформи Mendix нещодавно оголосив результати свого щорічного опитування Low-Code Survey, які демонструють зрушення у використанні додатків з низьким кодом. Зокрема, 69% із 556 лідерів бізнесу та технологій, опитаних у США, Великій Британії, Франції, Німеччині та Нідерландах, вказали, що використання ними низького коду еволюціонувало від технології управління кризою під час пандемії до базової технології сьогодні.

Фактично, кожен дев’ятий респондент сказав, що якби вони не використовували технології, включно з низьким кодом, для адаптації до обставин, що швидко змінювалися в 2020 і 2021 роках, їхні організації припинили б роботу. Десять відсотків сказали, що низький код став основою їхнього бізнесу.

Низький код досягає нових висот

Типи додатків, створюваних за допомогою низького коду, також змінюються. Приблизно 40% респондентів сказали, що зараз вони використовують низький код для створення критично важливих рішень, зокрема корпоративного програмного забезпечення, програм для підвищення продуктивності та порталів для клієнтів.

Організації-респонденти планують до 2024 року використовувати кодування з низьким кодом більше, ніж традиційне кодування. Фактором цьому є те, що більшість підприємств (87%) мають намір ще більше прискорити розробку програмного забезпечення протягом наступних двох років.

Що більш важливо, низький код сприймається як засіб цифрової трансформації, оскільки він спрощує цифровізацію внутрішніх процесів і процесів, спрямованих на клієнтів.

Наприклад, 63% виробників уже використовували низький код або відсутність коду для пом’якшення проблем транспортування, логістики та ланцюга постачання. Банківські, фінансові та страхові компанії використовували ці методи для автоматизації котирувань і створення простіших цифрових процесів купівлі.

Організації державного сектору відстають від інших галузей у прийнятті низького коду. Лише 22% реалізували низький код, хоча ще 57% почали або перебувають на середині впровадження. Більше половини бачили, як низький код покращує автентифікацію. Тим часом галузь роздрібної торгівлі використовує низький код, щоб уможливити гібридну торгівлю та самовивіз з вулиці.

Найбільшими перешкодами для впровадження низького коду є безпека та організаційна складність.

Методологія

Компанія провела опитування серед лідерів бізнесу та технологій у США, Великобританії та регіоні EMEA у сфері виробництва, фінансових послуг, страхування, державного сектору/уряду та роздрібної торгівлі.

Прочитайте повний звіт від Mendix.

Місія VentureBeat має стати цифровою міською площею для тих, хто приймає технічні рішення, щоб отримати знання про трансформаційні корпоративні технології та транзакції. Відкрийте для себе наші брифінги.

Leave a Comment