Звіт: 86% перших служб реагування хочуть модернізувати технологію звітності

Ознайомтеся з усіма сесіями на замовлення саміту Intelligent Security Summit тут.


Відповідно до нового Звіту про тенденції громадської безпеки в США за 2023 рік від Mark43, який ґрунтується на результатах загальнонаціонального опитування першої служби безпеки, сучасна поліцейська діяльність вимагає сучасних технологій. Насправді 86% служб швидкого реагування хочуть отримати покращений доступ до звітів про злочини та інциденти, що використовує надійність, безпеку та стійкість хмарного програмного забезпечення.

І більше половини (57%) стверджують, що їхній агенції виграє від інтегрованої платформи для оптимізації їхніх обов’язків щодо звітності.

Однією з центральних тем звіту є те, що технології відіграють важливу роль у всьому, що робить агентство громадської безпеки. Вона повинна бути інтегрована в усі аспекти організаційної діяльності. Ця технологія не може бути доповненням або запізнілою думкою, і це усвідомлення є критичним кроком вперед для майбутнього всього сектора.

Джерело зображення: Mark43.

У 2022 році органи громадської безпеки почали усвідомлювати гостру потребу перенести свою автоматизовану диспетчеризацію (CAD), систему керування записами (RMS) і технологію аналітики з локальних рішень, де фізичні сервери керуються локально. Замість цього вони рухаються до хмарних платформ, де обчислювальні ресурси, такі як мережі, сервери, сховище, програми та служби, знаходяться в хмарі.

Подія

Intelligent Security Summit On-Demand

Дізнайтеся про важливу роль штучного інтелекту та машинного навчання в кібербезпеці та конкретних галузевих прикладах. Дивіться сеанси за запитом сьогодні.

Дивіться тут

Крім того, пандемія, зростання кількості надзвичайних погодних умов і кібератак, а також пов’язані з цим уразливості системи безпеки ускладнюють виправдання використання локальних систем. У звіті зазначено, що це бажана зміна, причому понад 2/3 (68%) респондентів заявили, що вони повинні відвідати фізичне місце, наприклад станцію чи офіс, щоб заповнити необхідні документи, замість того, щоб використовувати хмарні технології для їх оформлення. завдання в цифровому вигляді та з будь-якого зовнішнього місця.

На щастя, служби першої допомоги визнали потребу в мобільних телефонах на роботі. 93% покладаються на свої пристрої для програмного забезпечення екстреної диспетчеризації, збору доказів і зв’язку зі своїми колегами та спільнотою.

Загалом, цей новий звіт про тенденції підкреслює бажання перших служб реагування на те, що 2023 рік стане роком змін у всій галузі, оскільки прискорюється перехід організацій громадської безпеки на хмарні платформи.

З 6 по 18 жовтня 2022 року Propeller Insights провела національне онлайн-опитування 343 осіб, які першими реагують.

Читайте повний звіт Mark43.

Місія VentureBeat має стати цифровою міською площею для тих, хто приймає технічні рішення, щоб отримати знання про трансформаційні корпоративні технології та транзакції. Відкрийте для себе наші брифінги.

Leave a Comment