Зламайте свій розвиток SaaS за допомогою цих 3 простих стратегій

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

Всупереч поширеній думці, вам не обов’язково створювати аудиторію, перш ніж запускати свій бізнес SaaS. Партнерські програми SaaS дають доступ до чужої аудиторії. За кілька тижнів ви отримаєте доступ до безлічі перших користувачів, на що в іншому випадку знадобилися б роки. Звичайно, це пов’язано з деякими витратами, і ця стаття має на меті допомогти вам випередити.

Партнерські програми SaaS працюють так, що коли партнер залучає потенційного клієнта, який купує ваш продукт, партнер отримує комісію у відповідь.

За темою: як SaaS змінює спосіб нашої роботи

Три стратегії для запуску успішних партнерських програм SaaS

Якщо ви плануєте запустити свій SaaS або прагнете швидко розширити свою клієнтську базу, але у вас не вистачає грошей і ви не фанат маркетингу, зверніть увагу на ці стратегії.

1. Грайте в довгу гру з вашою лійкою й структурою ціноутворення

Перш ніж прийняти рішення про структуру комісії партнера, ви повинні визначити структуру ціноутворення SaaS і маржу прибутку. Вам потрібна одноразова ціна чи регулярна? Оскільки в цьому матеріалі ми намагаємося зламати зростання для запуску нового Saas, перевіреною стратегією є поєднання обох стратегій ціноутворення. Так, це суперечить розуму!

Але підприємці SaaS, які запустили успішні продукти SaaS у нітрошвидкісному режимі, знають, що це секрет. Розробка цієї стратегії буде виконана у вашій структурі воронки, куди ваші філії спрямовуватимуть трафік. Ваша початкова послідовність буде одноразовою пропозицією доступу протягом усього життя або довічною угодою (LTD). Довічні угоди — це обмежені оплачувані акції.

Проте повідомте та встановіть обмеження на використання або обмежте доступ до певних преміум-функцій пакета LTD. Далі встановіть підписку на підвищення продажів. Це дуже важливо, щоб компенсувати витрати, понесені під час пропозиції LTD. Крім того, пам’ятайте, що ваш регулярний дохід має перевищувати ваш дохід від LTD, щоб зберегти модель стабільною. Ось кілька порад, як зберегти це на замку:

2. Запропонуйте обмежену кількість безстрокових облікових записів

Використовуйте підказки в додатку, щоб спонукати користувачів перейти на річну підписку, коли вони досягнуть ліміту використання LTD. Використовуйте власні дані клієнтів LTD для оптимізації реклами для пропозиції підписки. Вам потрібна вірусна петля, оскільки ваша LTD є рекламною стратегією. Тут на допомогу приходять філії.

Довічні угоди продаються швидко, і партнери дуже швидко беруться за це. На цьому факті процвітають мільйонні платформи SaaS LTD та їхня велика партнерська мережа. Коли ви додаєте регулярні комісії (крім комісії за продажі LTD) афілійованим особам, чиї потенційні клієнти скористаються вашою пропозицією підписки, ви отримаєте задоволення від якісних потенційних клієнтів.

3. Знайдіть нішевих партнерів

Далі потрібно знайти філій, які сформують вашу вірусну петлю. У вас є два варіанти:

  1. Звертайтесь і найміть партнерів. Подумайте про це як про холодне спілкування з партнерами. Отже, куди вам робити холодні постріли? Найкраще почати з блогів і сайтів оглядів, творців контенту та впливових осіб, онлайн-спільнот або брендів із додатковими продуктами.
  2. Підключіться до існуючої партнерської мережі. Це шлях злому зростання. Звичайно, ви повинні бути готові розлучитися з частиною своїх доходів.

Можна запустити на цих платформах і не мати афілійованих продажів. Тут на допомогу приходять менеджери афілійованих компаній. Вони допомагають вам підключитися до великих афілійованих компаній Whale і керують вашим запуском в обмін на певний відсоток доходу від запуску.

Ось кілька порад, щоб гарантувати, що ви отримаєте найкращих партнерів для своїх партнерських програм saas:

  1. Переконайтеся, що вони мають доступ до вашої цільової аудиторії
  2. Обирайте тих, хто має досвід просування SaaS
  3. Перевірте, чи їхні джерела трафіку справжні
  4. Запитайте, як вони збираються просувати ваш SaaS, щоб переконатися, що ваші інтереси збігаються

Маркетинг SaaS вимагає багато рухомих частин, щоб досягти успіху. Тому виконайте важку роботу для своїх афілійованих компаній, надаючи їм маркетингові матеріали для просування вашого продукту.

Ваш рекламний набір партнерської програми SaaS має включати шаблони рекламної електронної пошти, медіа-набір, пояснювальні відео, рекламні матеріали, відгуки та тематичні дослідження. Ви можете підтримати партнерів, організовуючи вебінари. Усе, що потрібно зробити афіліатам, — це залучити трафік на вебінари.

Пропозиція LTD у гібридному підході до партнерських програм SaaS забезпечить вам готівку, відгуки та маркетингові дані, необхідні для швидкого збільшення прибутку від підписки. У той же час регулярні комісійні мотивують ваших партнерів.

Пов’язане: короткий контрольний список для створення бізнесу SaaS

Leave a Comment