Знайдіть нову фарбу для свого орендованого майна за допомогою цього датчика кольору

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

На фарбу можуть піти роки, перш ніж знебарвлення стане помітним. Однак, якщо один із ваших клієнтів впевнений, що його стіна одноколірна, а ваші знання вказують на інший напрямок, ви можете це точно дізнатися за допомогою датчика кольору Nix. Цей кишеньковий пристрій допоможе вам визначити колір майже на будь-якій речі, і він коштує всього 59 доларів.StackCommerce

Ви можете здивувати свого клієнта, коли зможете поєднати його фарбу, що вицвітає, із сучасним аналогом. Nix може сканувати майже будь-яку поверхню, включаючи стіни, вініл, шкіру, пластик, тканину, барвники тощо. Ваше сканування буде порівняно з колекцією з понад 100 000 фірмових кольорів фарби. Якщо ви хочете знайти їхні цифрові аналоги кольорів, отримайте коди кольорів HEX, CMYK і LAB.

Nix — це міцний і простий точний інструмент, який можна носити в кишені або коробці для снастей. Легкий твердотільний інструмент підключається до вашого телефону за допомогою Bluetooth і програми Nix, щоб переглядати збережені колірні палітри або ділитися кольорами з клієнтами, колегами та друзями. Унікальна конструкція сканера блокує все навколишнє світло, коли ви прикладаєте його до сканованої поверхні.

Якщо ви орендуєте нерухомість, ви можете оцінити спосіб визначення кольорів фарби без найму експерта. Доглядайте за своїм майном і дивіться, чи це Шервін Вільямс, Бенджамін Мур чи інший великий бренд фарби.

Nix добре спрацював для перевіреного покупця, який працює на будівництві: «У будівництві сьогодні потрібно бути універсальним. Фарбування — це те, що я вмію робити, підбирати фарби — не моя сильна сторона. Nix Mini було легко налаштувати, простий у використанні та помітний за допомогою сірника. Змушує мене виглядати справжнім професіоналом фарби”.

Протягом обмеженого часу отримайте Nix Mini Color Sensor V2 всього за 59 доларів США (стандартний показник 83,95 доларів США).

Ціни можуть бути змінені.

Leave a Comment