Знижка Tesla в 7500 доларів виглядає розпачливо, і це завдає клопоту інвесторам • TechCrunch

Tesla розпочала грудень, запропонувавши покупцям Model 3 і Model Y у США кредит у розмірі 3750 доларів США, якщо вони отримають свій автомобіль у грудні 2022 року. Тепер, коли до кінця місяця залишився тиждень, виробник електромобілів підвищив цю знижку до 7500 доларів США. , повідомляється на сайті компанії.

Після новин про знижку та інших пропозицій, спрямованих на збільшення продажів у четвертому кварталі, акції Tesla впали ще на 9% і торгуються на рівні 125,12 доларів на момент закриття ринку в середу.

Здається, що Tesla надто хоче розпродажів наприкінці року, і це завдає інвесторам клопоту.

Цього тижня акції Tesla вже зазнали серйозних ударів, оскільки інвестори ламають руки через політичну риторику генерального директора Ілона Маска щодо Twitter та його мікроменеджменту, його продаж акцій Tesla для фінансування ініціатив у Twitter та занепокоєння щодо падіння продажів автомобілів у Китаї — найбільшому ринку Tesla. оскільки країна відмовляється від обмежень щодо COVID-19.

Окрім знижки, Tesla також пропонує 10 000 безкоштовних миль на зарядці Supercharging та «Святковий випуск програмного забезпечення», що включає «бездротові багатокористувацькі ігри та доступ до десятків тисяч ігор у бібліотеці ігор Steam», програмоване світлове шоу, яке синхронізується з іншими Tesla, і «Режим собаки», який допомагає людям стежити за собаками, яких вони залишили. транспортний засіб.

Автовиробник також пропонує кредити в Канаді та Мексиці, а в жовтні знизив ціни на автомобілі в Китаї.

Подвоєння і без того нестандартної знижки, ймовірно, є відповіддю на те, що Міністерство фінансів США цього тижня відклало правила податкового кредиту на електромобілі щодо закупівлі критично важливих матеріалів до березня 2023 року. Відповідно до Закону про зниження інфляції, до 1 січня автовиробники матимуть лише мають право на повний кредит у розмірі 7500 доларів, якщо вони будують свої автомобілі в Північній Америці і джерело критичних матеріалів із Північної Америки чи країн, які уклали угоди про вільну торгівлю, а не з Китаю, звідки сьогодні надходить більшість цих матеріалів. Затримка означає, що багато автовиробників, включаючи Tesla, тепер зможуть отримати повний кредит на початку року, що може змусити покупців відкласти покупки до 2023 року.

Цього року Tesla не відповідає власним прогнозам, згідно з якими у 2022 році прогнозується зростання виробництва та поставок на 50%. Це означатиме 1 404 333 поставки за рік, тож Tesla має досягти 495 760 поставок у 4 кварталі, щоб досягти цього. У третьому кварталі Tesla продала 343 830 одиниць.

Інвестори сприймають знижки на вже найпопулярніші та дешевші автомобілі Tesla як знак того, що попит на автомобілі менший.

Після розголосу в середу інвестиційно-банківська фірма Canaccord Genuity знизила цільову ціну на Tesla з 304 доларів до 275 доларів, посилаючись на «космічно погані» суспільні настрої та «збентежену» базу акціонерів. Однак фірма все ще каже, що Tesla можна купити.

Leave a Comment