Знищення бар’єрів призвело до мільярдів з Алексом Буазісом із Deel

Журнал Foundr публікує детальні інтерв’ю з найкращими підприємцями світу. Наші статті висвітлюють ключові висновки з обкладинки кожного місяця. Ми поговорили з Алексом Буазісом, співзасновником Deel, про швидке перетворення дистанційного HR-рішення в глобальну імперію. Читайте уривки з цієї глибокої розмови нижче. Щоб читати більше, підпишіться на журнал.

—————

Хтось може сказати, що Алекс Буазіз, співзасновник і генеральний директор Deel, просто опинився в потрібному місці в потрібний час.

Deel, запущений у квітні 2019 року Bouaziz і Shuo Wang, є міжнародним рішенням для нарахування заробітної плати, відповідності вимогам і управління персоналом, яке дозволяє компаніям наймати віддалених працівників у будь-якій точці світу.

«Ми в Deel допомагаємо компаніям у всьому світі наймати працівників», — каже Буазіз. «Тож якщо ви хочете найняти когось в іншій країні, у нас є вся інфраструктура, щоб ви могли це зробити за пару хвилин».

До травня 2020 року, коли країни ввели обмеження проти Covid-19, а працівники перейшли на дистанційну роботу на повний робочий день, компанії зрозуміли, що більше не обмежені фізичним розташуванням, і Deel залучив 14 мільйонів доларів США. Наступного вересня вони зібрали ще 30 мільйонів доларів.

Чітка місія

Тепер, коли дистанційна робота стала більш поширеною, Deel позиціонує себе як важливий інструмент для пошуку та керування найкращими працівниками в будь-якій точці світу. Зараз у них 8000 клієнтів по всьому світу, включаючи Dropbox, Airtable і Shopify.

Але вдалий час заведе вас лише так далеко. Щоб запустити та розвивати таку успішну компанію, як Deel, візьміть на себе лідерство з чіткою місією та міцною інфраструктурою.

Ідея була простою: створити компанію, яка підібрала б роботодавців і талановитих працівників з будь-якої точки світу, і дати їм можливість працювати в найкращих компаніях без необхідності переїжджати.

«Виходячи з того, ким ви є, що ви можете зробити, у вас повинні бути найкращі можливості», — каже Буазі. «То, що ти народився не в тій країні, не повинно бути причиною того, чому ти не можеш працювати в найкращих компаніях світу і не маєш найкращого потенційного життя та кар’єри. Отже, ми могли б це вирішити. І врешті-решт це призвело до створення Deel і того, що воно є сьогодні».

Алекс Буазі на обкладинці 116 випуску засновницького журналу.

Зростаюча частина

Перейдіть на сторінку «Про Deel», і ви побачите щось незвичайне: зображення самого першого клієнта компанії, Ашутоша з Sunsama, прямо там, у верхній частині сторінки. Прокрутіть униз, і ви побачите більше фотографій клієнтів, які посміхаються поруч із їхніми логотипами.

Це є свідченням відданості Deel своїм клієнтам, якої не завжди було легко дотримуватися в міру стрімкого зростання компанії.

Коли Буазіз і Ван привели Deel до Y Combinator, команда налічувала менше 10 осіб. Тепер команда включає понад 1300 людей по всьому світу.

«Це була дуже маленька команда, — каже Буазі. «Тож це був я, тоді у нас було три інженери та одна людина з контент-маркетингу. І ця команда насправді була більш-менш командою плюс ще одна людина, яка була у нас до 2021 року».

Буазі намагався вивести бізнес із Y Combinator і налаштувати його на зростання, зосередившись на двох ключових елементах: інфраструктурі та клієнті.

«Я думаю, що ми з Шуо дуже орієнтовані на клієнта», — каже Буазіз. «Однією з ключових цінностей нашої компанії є швидкість, тобто ідея рухатися дуже швидко. І що ми маємо на увазі, особливо коли мова йде про клієнта: вашим клієнтам щось потрібно.

У ваших клієнтів є проблема. Будьте там і вирішіть це протягом наступних 30 хвилин, однієї години, якомога швидше для них».

Кнопка «Підписатися на журнал Foundr».

Це стратегія, яка окупилася, дозволяючи Deel швидше повторювати відгуки клієнтів і будувати свою репутацію через усне спілкування.

«Я думаю, що наприкінці 2021 р. [Wang and I] були тими, хто займався продажем квитків і підтримкою», — каже Буазіз. «Це лише свідчить про вашу турботу та про те, що продукт розвивається. І ви можете подавати приклад, що робить всю компанію орієнтованою на клієнта. І я думаю, що це була одна з речей, які ми зробили дуже правильно, і це дійсно допомогло нам сформувати культуру з самого початку. Рухайтеся швидко, обговорюйте та переконайтеся, що ваші клієнти завжди задоволені».

Хоча зростання може бути проблемою, Буазі також бачить у ньому рішення.

«Якщо ви розвиваєтесь дуже швидко, усі готові засукати рукави й наполегливо працювати, щоб усе сталося».

Їхній експоненціальний ріст також залучав до своєї команди найкращих талантів — талантів, яких вони, звичайно, наймали з усіх куточків земної кулі.

«Якщо поєднати той факт, що ви можете найняти найкращих людей, але також і внутрішньо, люди дуже схвильовані, і вони бачать ріст компанії, вони докладають додаткових зусиль, щоб змусити все працювати навіть більше, ніж ви просто знаходите рішення», Буазі каже. «Тож замість того, щоб дивитися на це як на «У нас є проблеми», ви дивитеся на це як на «Що мені робити, щоб це спрацювало?»»

Як побудувати бізнес, орієнтований на клієнта

Bouaziz дотримувався чітких принципів, щоб перетворити Deel на бізнес, який завжди ставить клієнтів на перше місце. Ось як ви можете зробити те саме.

  • Запуск із MVP: Почніть з мінімально життєздатного продукту та пройдіть процес ітерації.
  • Залучайте клієнтів на ранньому етапі: Підприємці не будують у вакуумі.
  • Масштабуйте з клієнтами: Прислухайтеся до того, які продукти/послуги запитують ваші клієнти.
  • Святкуйте свій перший і останній: Продемонструйте своїх клієнтів за допомогою брендових і маркетингових матеріалів.
  • Подавати приклад: Відповідайте на дзвінки служби підтримки, зустрічайтеся з клієнтами та показуйте своїй команді, як це робиться.

Підпишіться на журнал Foundr

Leave a Comment