З віком приходить мудрість для нового покоління лідерів – Мережа корпоративних подкастів

Девід С. Бентолл, засновник Next Step Advisors, який більше 25 років консультує сімейні підприємства, приєднується до Enterprise Radio. Його нова книга, Дорогий молодший я: Мудрість для наступників сімейного бізнесу.

Цей епізод Enterprise Radio пов’язано з авторським каналом.

Слухай ведучий Ерік Дай і гість Девід К. Бенталл обговорюють наступне:

  1. Ви відверто говорите про те, про що шкодуєте на початку кар’єри. Яке повідомлення містить «Dear Younger Me» із ваших роздумів?
  2. Яку загальну мудрість, на вашу думку, візьме молоде покоління з книги, щоб прокласти кращі шляхи на початку кар’єри?
  3. Чи можете ви навести приклад того, як ви навчилися та розвинули одну з міжособистісних рис характеру?
  4. Чому багато наших зразків лідерства не служать нам добре?
  5. Яким чином наша підготовка молодих бізнес-лідерів є недостатньою?
  6. Ви витратили значну частину своєї кар’єри, консультуючи клієнтів, які є частиною сімейного підприємства. З якими конкретними проблемами зазвичай борються компанії такого типу?
  7. Щойно ми стали свідками правонаступництва британської королівської родини, де немає жодних критеріїв, крім порядку народження та кровної лінії. Яким критеріям мають відповідати правонаступники сімейного підприємства?

Девід Сі Бентолл є засновником Next Step Advisors і консультує сімейні підприємства більше 25 років. Він також особисто пережив спадкоємність у сфері нерухомості та будівництва своєї родини. Крім того, він талановитий автор, тренер, оратор і фасилітатор. У його новій книзі Dear Younger Me: Wisdom for Family Enterprise Successors (Castle Quay Books, 3 травня 2021 р.) досліджуються риси характеру, які мають вирішальне значення для вирішення міжособистісних вимог сімейного бізнесу.

Веб-сайт: https://www.nextstepadvisors.ca


Люди також слухали це: Поки інші працівники відмовляються від роботи, ці люди, які отримують погодинну зарплату, багатіють

Leave a Comment