З п’ятикратним зростанням попиту RentoMojo очікує, що до березня 2023 року валовий дохід сягне 200 рупій

Базується в Бенгалуру Rentomojo обслуговує понад 110 000 абонентів, що, за його словами, є «найбільшою базою користувачів у категорії оренди меблів і техніки в усьому світі».

RentoMojo, заснована в 2014 році, є платформою для оренди меблів, техніки та електроніки. Попит на стартап зріс у 5 разів у 23 фінансовому році, причому основними категоріями меблів і техніки стали рушійною силою розвитку.

«Ми не бачимо серйозних змін у поєднанні категорій з боку попиту. Однак екосистема не розвивалася так швидко, як попит. Швидкість доступності боргових зобов’язань і пропускна здатність виробництва залишаються в центрі нашої уваги, щоб зробити цю екосистему готовою задовольнити постійно зростаючий попит на продукти оренди», — говорить Гітанш Баманіа, засновник і генеральний директор RentoMojo.

Протягом останніх п’яти місяців RentoMojo зібрав 70 крор рупій у кількох раундах і має додаткову боргову лінію на суму понад 40 крор рупій на цей фінансовий рік. З моменту заснування компанія залучила понад 620 крор рупій за рахунок боргового та акціонерного фінансування.

«Ми впевнені, що цей фінансовий рік ми завершимо з рівнем валового доходу на виході в розмірі 200 крор рупій, що вдвічі перевищить рівень доходу минулого року», — каже Гітанш.

Прибуткова компанія

RentoMojo був прибутковим протягом останніх 14 місяців. Компанія також досягла PAT (прибуток після оподаткування) у розмірі 4 мільйонів рупій за останні 12 місяців.

«Що продовжує стимулювати наше зростання, так це гнучкість, доступність і стійкість, які ми пропонуємо споживачам. Ми продовжуватимемо працювати над пошуком інноваційних рішень в екосистемі. Зрештою, ми створюємо нове рішення для закупівель», — каже Гітанш.

Гітанш Баманіа, генеральний директор Rentomojo

Зараз RentoMojo працює в 16 містах, включаючи Бенгалуру, Мумбаї, Пуну, Хайдарабад, Ченнаї, Майсур, Калькутту, Гуруграм, Делі, Нойду, Фарідабад, Газіабад, Джайпур, Чандігарх, Гандінагар і Ахмедабад.

Стартап отримав дохід у розмірі 105 рупій у 22 фінансовому році порівняно зі 106 рупій у 21 фінансовому році, і каже, що у 23 фінансовому році він збільшив дохід на 60%.

Її перевірені збитки за 22 фінансовий рік знизилися до 13 млн рупій з 70 млн рупій у 21 фінансовому році. Він також очікує, що завершить 23 фінансовий рік на рівні близько 6 рупій PAT.

Говорячи про доходи компанії, засновник каже: «Одна із сильних сторін нашого бізнесу — передбачуваність доходів. Показники доходу за 21 та 22 фінансові роки стосуються фінансових років, коли пандемія досягла двох піків. Декілька компаній спостерігали значні коливання прибутку протягом цього періоду, але нам вдалося зберегти показники доходу».

«Завдяки такій сильній передбачуваності доходу ми могли б отримати позитивний результат і стати прибутковими, зосередившись на повній автоматизації та закривши деякі експериментальні категорії та канали», — говорить Гітанш.