З Bling революція фінтех-стартапів поширюється навіть на кишенькові гроші • TechCrunch

Сьогодні банки та фінтех-стартапи, як правило, не надають продуктів, присвячених особливо сім’ям, і це виглядає як певна прогалина на ринку. Тим часом загальний брак фінансової освіти та фінансової грамотності означає, що сім’ї втрачають можливість забезпечити фінансове процвітання для своїх сімей.

Компанія GoHenry (яка залучила 121,2 мільйона доларів США), яка називає себе «розумним банкінгом для дітей», намагалася зламати частину цього ринку, але, скажімо, націлена на дітей, а не на сім’ї. Тим часом інші, як-от Greenlight (США), Spriggy (Австралія), Ruuky (DE), Step (США), Current (США), Nosso (Велика Британія), Unest (США), пережовують Gen-Z і батьків.

У цю боротьбу втрутився Bling, стартап, заснований 20-річним хлопцем, який пропонує фінансову платформу, призначену спеціально для сімей, яка розроблена так, щоб батьки могли планувати фінанси для своїх дітей, від кишенькових грошей до перших інвестицій.

Зараз компанія залучила початковий раунд фінансування в розмірі 3,5 млн євро від Peak (базується в Амстердамі); La Famiglia ; такі ангели, як Леа-Софі Крамер, Верена Паусдер, Фелікс Гаас (співзасновник IDnow), Якоб Шрайер (співзасновник Orderbird), колишній генеральний директор ING-Diba Бен Теллінгс, переможець чемпіонату світу з футболу Андре Шюррле, сімейний «інфлюенсер» Кармен Кролл , Angel Invest і Prediction Capital .

Стартап стверджує, що це стосується приблизно 3,3 мільярдів євро кишенькових грошей, які щороку виділяють у Німеччині лише дітям віком від 6 до 13 років, а також 35 мільярдів євро, витрачених лише на внутрішньому ринку в Німеччині (перепис населення Німеччини).

Продукт Bling має освітні модулі для батьків, пропонує дитячу платіжну картку, може покривати допомогу, наприклад, за допомогою домашніх справ.

Засновник Нільс Фейгенвінтер створив Bling лише у 20 років і створив його, тому що, за його словами, він був розчарований у старших шкільних роках, побачивши, що однокласники вже заборгували: «Після дванадцяти років навчання я озирнувся назад і зрозумів: чудово. , тепер я можу розпізнавати теорему Піфагора та гірські камені, але я не маю уявлення про економію чи відповідальне поводження з грошима», – сказав він у заяві.

У Bling батьки реєструються, але KYC не потрібен, оскільки він діє лише на першу суму менше 150 євро. Вони створюють сімейний обліковий запис, отримують картку та створюють обліковий запис своєї дитини. Діти навчаються за допомогою модулів, встановлюють ощадні горщики, можуть заробляти гроші на дорученнях і домашніх справах і налаштовувати свої картки.

Після цього члени родини та спільнота приєднуються до Bling через посилання, таким чином роблячи внесок у накопичувальні банки та інвестиційні плани, керуючи сімейними витратами та готуючись до критичних фінансових подій.

Bling стверджує, що зараз понад 10 000 дітей використовують картку Bling як свій перший особистий досвід оплати через 6 місяців після запуску, тому що з часом вона підключається до дідусів, бабусь, хресних та друзів, використовуючи мережеві ефекти для зростання.

Бізнес-модель для Bling – це пряма підписка, транзакції та комісії з фінансових продуктів, партнерства (перші плани мобільного телефону, страхування тощо).

До Bling Фейгенвінтер заснував три інші компанії в молодіжному сегменті, включаючи найбільший у Швейцарії студентський журнал, сімейний магазин товарів і ліцензування, а також консалтингове агентство, що спеціалізується на темах для молоді, завдяки чому він був описаний як «фінтех-дивунда». німецькі ЗМІ. До нього приєднався технічний директор і співзасновник Леон Стефан.

Leave a Comment