Казначейство оголошує дату наступного бюджету

Згідно з повідомленням Міністерства фінансів, наступний бюджет, в якому будуть визначені плани уряду щодо податків і витрат, буде прийнято 15 березня 2023 року.

У своїй заяві канцлер Джеремі Хант сказав, що бюджет також супроводжуватиметься прогнозом Управління з питань бюджетної відповідальності.

Востаннє канцлер виклав свої економічні плани в листопаді, включаючи підвищення податків і скорочення витрат.

Він стверджував, що це допоможе приборкати стрімку інфляцію.

Лейбористи заявили, що ці заходи є результатом «економічної різанини», створеної попереднім прем’єр-міністром Ліз Трасс.

Урядовий прогнозист, Управління з бюджетної відповідальності, заявив, що Велика Британія зіткнулася з найбільшим падінням рівня життя з початку обліку в результаті зростання цін.

Вони сказали, що очікується, що інфляція становитиме 9,1% у 2022 році та знизиться до 7,4% наступного року.

Раніше цього місяця пан Хант попередив, що економіка «погіршиться, перш ніж покращиться».

Канцлер використав свою осінню заяву в листопаді, щоб скасувати зниження податків свого попередника Квасі Квартенга, а також оголосив про скорочення для багатьох департаментів, хоча вони не почнуть діяти раніше 2025 року.

Деякі депутати від Консервативної партії висловлювали занепокоєння з приводу підвищення податків, але пан Хант наполягав на тому, що у нього є план, і «якщо ми будемо його дотримуватися, ми зможемо перейти до іншої сторони».

Прихильники задньої лавки також вимагали від уряду гарантій того, що він не підвищуватиме мито на паливо – передбачається, що податок зростатиме відповідно до інфляції, але його неодноразово заморожували.

Казначейство заявило, що рішення щодо податку не буде прийнято до бюджету навесні 2023 року.


Leave a Comment