Керівник Magic Eden бачить ігри NFT як «перші дні мобільних ігор» • TechCrunch

Ігри на блокчейні мають за останній рік зросла в геометричній прогресії як нова та інноваційна альтернатива традиційному світу ігор. Незважаючи на те, що ці дві сфери були розділені, деякі гравці ринку бачать інтегроване майбутнє.

«Я був на початку розвитку мобільних ігор, одразу після появи iPhone з’явився App Store», — сказав TechCrunch Кріс Ахаван, головний ігровий директор NFT-маркетплейсу Magic Eden. «Я пам’ятаю, що тоді серед традиційних ігрових компаній було те, що мобільні ігри були дурними».

За словами Ахавана, ці ігрові конгломерати розглядали мобільні ігри як «справді маленькі, невиразні ігри», в які люди не хотіли б грати. «Здебільшого багато великих традиційних ігрових компаній ігнорували мобільні пристрої [games] протягом перших кількох років, і це створило можливості для нових мобільних ігор, таких як King, які зараз належать Activision, створити таку маржу та суттєво вирости».

У той час як це сталося, великі ігрові компанії стали гіперфокусуватися на просторі мобільних ігор і почали купувати менші ігри, щоб конкурувати, зазначив Ахаван.

«Ми думаємо, що така ж подорож відбудеться в web3», — сказав Ахаван. «Протягом останнього року було інвестовано кілька мільярдів доларів у нові ігрові студії web3, і вони лідируватимуть у створенні екосистеми та покажуть справжні сторони можливостей, які будуть величезними».

Leave a Comment