Компанія з безпілотних вантажівок TuSimple звільнить 25% робочої сили • TechCrunch

Ну, ми знали, що це буде. Компанія TuSimple, що займається безпілотними вантажними перевезеннями, підтвердила в середу, що планує звільнити 25% своєї робочої сили в рамках ширшого плану реструктуризації, розробленого для підтримки роботи компанії.

Звільнення відбулися через пару тижнів після того, як TuSimple і Navistar припинили свою угоду щодо спільної розробки спеціально побудованих автономних напіввантажівок. Скорочення персоналу, яке, за нашими оцінками, торкнеться близько 350 працівників, також відбулося після важкого року для компанії, включаючи серію змін у керівництві, численні федеральні розслідування, аварію вантажівки та різке падіння курсу акцій. Як і багатьом іншим компаніям, які вивчають піонерські технології, TuSimple важко отримати достатній прибуток, щоб покрити витрати грошей.

«Ні для кого не секрет, що зараз складна економічна ситуація. Ми повинні бути обережними з нашим капіталом і працювати якомога ефективніше», — сказав Ченг Лу, президент і генеральний директор TuSimple, у заяві. Лу нещодавно знову приєднався до компанії в якості генерального директора після того, як його звільнили на початку цього року. Його попередник і засновник TuSimple Сяоді Хоу був звільнений після внутрішнього розслідування, яке показало, що певні співробітники мали зв’язки та ділилися конфіденційною інформацією з Hydron, підтримуваною Китаєм компанією з перевезення вантажівок на водневих двигунах.

«Хоча я глибоко шкодую про вплив, який це має на постраждалих, я вважаю, що це необхідний крок, оскільки TuSimple продовжує наш шлях до комерціалізації. Це частина нашої загальної стратегії визначення пріоритетів для інвестицій, які приносять найбільшу цінність акціонерам, і позиціонування TuSimple як організації, орієнтованої на клієнта та орієнтованої на продукт».

TuSimple знаходиться в процесі продажу свого бізнесу, орієнтованого на Азію, тому звільнення стосуються лише персоналу в США. TuSimple має працівників у Сан-Дієго, Арізоні та Техасі. Близько 80% персоналу, що залишився, займаються дослідженнями та розробками та відповідають за стійкість апаратного та програмного забезпечення, надійність, безпеку та інформаційну безпеку, йдеться у заяві TuSimple.

Компанія скорочує розширення вантажних перевезень, включаючи збиткові вантажні смуги та відповідні вантажні перевезення, які все ще покладаються на попередні покоління автономного програмного забезпечення, яке, за словами TuSimple, надає обмежену цінність для поточного розвитку технологій.

Зараз основна увага зосереджена на перевірці та комерціалізації своєї технології автономних вантажних перевезень шляхом співпраці з партнерами з доставки, повідомила компанія. Раніше TuSimple отримав близько 7000 бронювань на свої вантажівки Navistar від таких клієнтів, як DHL Supply Chain, Schneider і US Xpress. Незрозуміло, чи збережеться будь-яке з цих партнерств, чи TuSimple знову доведеться робити покупки. Джерело, знайоме з цією справою, нещодавно повідомило TechCrunch, що TuSimple знайде іншого виробника вантажівок, з яким можна співпрацювати в майбутньому.

Реструктуризація коштуватиме TuSimple приблизно від 10 до 11 мільйонів доларів США. Ця стаття буде відображена в балансі за четвертий квартал і буде виплачена в першому кварталі 2023 року. За оцінками TuSimple, це заощадить від 55 до 65 мільйонів доларів США щорічно, оскільки в результаті звільнень і реструктуризації.

На момент публікації TuSimple торгується на рівні 1,42 долара США, що менше майже на 6% сьогодні та на 96% з початку року. TuSimple не відповів вчасно на запит TechCrunch про коментар.

Leave a Comment