Контрольні органи оштрафували TSB на 48,7 млн ​​фунтів стерлінгів через ІТ-фіаско 2018 року

Сьогодні міські спостерігачі виплатили кредитору TSB 48,65 млн фунтів стерлінгів за «широко поширені» збої під час програми оновлення ІТ у 2018 році, через що мільйони клієнтів залишилися без доступу до банківських послуг.

У своїй заяві сьогодні вранці Управління фінансової поведінки та Управління пруденційного регулювання заявили, що банк не зміг належним чином керувати операційними ризиками, ризиками управління та аутсорсингу під час оновлення ІТ.

Уся мережа TSB по всій країні постраждала від проблем протягом 2018 року, приблизно 5,2 мільйона клієнтів були позбавлені доступу до банківських послуг.

Офіційні особи FCA та PRA заявили, що інцидент показав, що збої в роботі кредиторів можуть завдати «широкомасштабної шкоди», і для компаній «виключно важливо» інвестувати в стійкість.

«Недоліки в цій справі були широко поширеними та серйозними, що справді вплинуло на повсякденне життя значної частини клієнтів TSB, у тому числі тих, хто був уразливим», — сказав Марк Стюард, виконавчий директор FCA з правозастосування та нагляду за ринком. .

«Фірмі не вдалося належним чином спланувати ІТ-міграцію, управління проектом було недостатньо надійним, і фірма не змогла вжити належних заходів, щоб організувати та контролювати свої справи відповідально та ефективно, за допомогою відповідних систем управління ризиками».

Штраф для позикодавця складається з 29,75 млн фунтів стерлінгів від FCA та 18,9 млн фунтів стерлінгів від PRA, причому рання угода про сплату штрафу дає кредитору право на 30-відсоткову знижку. Початковий штраф сягнув 69,5 млн фунтів стерлінгів (42,5 млн фунтів стерлінгів від FCA та 27 млн ​​фунтів стерлінгів від PRA).

Сем Вудс, голова PRA, сказав, що наглядовий орган продовжить очікувати, що фірми «керуватимуть своєю операційною стійкістю, а також своєю фінансовою стійкістю».

«Порушення безперервності обслуговування, яке зазнала TSB під час ІТ-міграції, впало нижче стандарту, якого ми очікуємо від банків», — додав Вудс.

Голова TSB Робін Буллох сказав у своїй заяві: «Ми хочемо ще раз принести вибачення клієнтам TSB, які постраждали від проблем після міграції технологій у 2018 році.

«Тоді ми наполегливо працювали, щоб налагодити умови для клієнтів, і відтоді трансформували наш бізнес.


Leave a Comment