Конференції для малого бізнесу, які варто відвідати у 2023 році, і як налагодити мережу – Enterprise Podcast Network

Конференції – це чудова можливість для власників малого бізнесу отримати нові навички та поспілкуватися з іншими професіоналами подібної галузі. Після завершення конференції вони зможуть дізнатися про нові тенденції та про те, як застосувати їх у власному бізнесі. Крім того, на виставках часто є можливість зв’язатися з постачальниками. Конференції також надають вам можливість спілкуватися з іншими професіоналами та обмінюватися ідеями, які можуть бути корисними для вашого бізнесу. У цій статті ми обговоримо деякі з найпопулярніших конференцій для малого бізнесу та те, як їх можна використовувати розвивати свою компанію навчаючись у експертів та інших учасників.

Джерело: Unsplash

ВХІДНІ

Конференція INBOUND проводиться щороку в Бостоні, що спрощує відвідування, оскільки вона знаходиться безпосередньо біля міжнародного аеропорту. На цій конференції ви зможете дізнатися більше про маркетинг, підвищення рівня задоволеності клієнтів і навіть способи покращення управління бізнесом. Наступна конференція відбудеться 5-8 вересня 2023 року, і цього року буде як очна, так і онлайн.

Конференції продавців Amazon

Якщо ви продавець Amazon, ви можете скористатися одним із багатьох різних Конференції продавців Amazon, і ви навіть можете дізнатися більше про те, як стати успішним у своєму бізнесі. У 2023 році відбудеться багато конференцій продавців Amazon. Ви можете ознайомитися з Prosper Show, Amazon Accelerate або Sellers Summit 2023. Це лише деякі з безлічі доступних варіантів конференцій Amazon.

LeadsCon

Підприємства у сферах страхування, іпотеки/кредитування, освіти, фінансових технологій, охорони здоров’я та автомобільної промисловості отримують вигоду від залучення потенційних клієнтів. LeadsCon — одна з провідних конференцій для малих і середніх компаній, яким для процвітання необхідно регулярно залучати потенційних клієнтів. Якщо ви хочете взяти участь, конференція відбудеться в MGM Grand у Лас-Вегасі, штат Невада, з 13 по 15 березня 2023 року. Це чудове місце, щоб познайомитися з іншими в тій самій галузі, дізнатися про кращі способи створення й розвитку потенційних клієнтів, а також більше.

Конференція 10X Growth

Конференція 10X Growth Conference — це одна з найкращих можливостей для підприємців і бізнес-лідерів дізнатися, як розвивати свій бізнес. Є понад 80 доповідачів, які надають цінний і дієвий контент для підприємців і власників бізнесу, щоб допомогти їм керувати своїми компаніями. Він проходитиме в MGM Grand у Лас-Вегасі, штат Невада, з 14 по 16 лютого 2023 року. Це час вчитися, спілкуватися з іншими та отримати цінну маркетингову інформацію, яку ви можете одразу застосувати у своєму бізнесі, щоб у 10 разів збільшити дохід свого бізнесу.

Світ маркетингу в соціальних мережах

Social Media Marketing World — це 3-денна конференція, яка відбудеться в Сан-Дієго, штат Каліфорнія, 13-15 березня 2023 року. На заході виступають спікери з усього світу, які обговорюють, як ефективно використовувати маркетинг у соціальних мережах. Аудиторія цієї конференції складається з підприємців, які хочуть дізнатися більше про маркетинг у соціальних мережах і про те, як він може допомогти їхньому бізнесу розвиватися в Інтернеті. Як професійному маркетологу ця конференція є важливою, коли вам потрібно дізнатися про зміни в платформах, нові алгоритми та тенденції, які можуть допомогти вам допомогти вашим клієнтам досягти успіху. Ви дізнаєтесь про інструменти та методи, які допоможуть вам побудувати ефективнішу довгострокову стратегію.

Поради щодо роботи в мережі, які допоможуть вам орієнтуватися в конференціях

Коли на конференції присутні тисячі людей, може бути важко зрозуміти, з ким поговорити та як підключитися. Важливо бути дружнім, але професійним. Пам’ятайте, що ви – обличчя свого бізнесу. Іноді на цих конференціях бувають вечірки та інші заходи для спілкування в неробочий час, але будьте обережні, щоб не перестаратися, коли ви їх відвідуєте. Ваша професійна репутація має значення.

Коли ви зустрічаєтеся з людьми, ви хочете спілкуватися з більшою кількістю людей, не соромтеся запросити їх на каву або зустрітися з невеликою компанією на вечерю, щоб ви могли посилити цей зв’язок. Ці мережеві заходи чудові, тому що люди з різних професій і галузей можуть збиратися разом, ділитися ідеями та багато іншого.

Ще одна чудова порада — бути готовим. Хоча так, усе стає цифровим, все ще є багато професіоналів, які віддають перевагу паперовій візитній картці. Тому майте в наявності електронну та паперову картку, щоб ви могли надати контактну інформацію зв’язкам, яким ви можете допомогти або які можуть допомогти вам.

Будьте готові зі своїм мова в ліфті. Іноді ви буквально перебуваєте в ліфті з кимось, і у вас є вся хвилина або менше, щоб розповісти, хто ви і що робите, людині, яку щойно зустріли. Практикуйте те, що ви хотіли б розповісти людям про себе та свій бізнес чи професію, у спосіб, який буде цікавим і відкриває двері для важливих розмов.

Leave a Comment