Користувачі Twitter Blue тепер можуть завантажувати 60-хвилинні відео • TechCrunch

Після переходу на Twitter Ілон Маск мав давно обіцяли що компанія працює над тим, щоб зробити платформу більш привабливою для творців відео. Сьогодні Twitter оновив Синя сторінка Twitter оголосивши, що передплатники тепер можуть завантажувати 60-хвилинні відео з Інтернету з роздільною здатністю 1080p і розміром файлу 2 Гб.

До зміни передплатники Twitter Blue могли завантажувати 10-хвилинні відео на платформу з роздільною здатністю 1080p з обмеження розміру файлу 512 МБ. На жаль, якщо ви завантажуєте з iOS або Android, це обмеження все ще діє.

Twitter заявив, що розгляне можливість зміни якості відео для розповсюдження.

«Ми прагнемо підтримувати найвищу можливу якість відео для всіх відео, завантажених на нашу платформу. Однак ми можемо змінювати або адаптувати ваше оригінальне відео для розповсюдження, синдикації, публікації чи трансляції нами та нашими партнерами та/або вносити зміни, щоб адаптувати його до різних носіїв, зокрема змінювати роздільну здатність і бітрейт оригінального відео під час потокового передавання. на основі швидкості та стабільності інтернет-з’єднання глядача», – заявили в компанії сторінка підтримки.

Дозволяючи довші завантаження відео, Twitter також зіткнеться з проблемою боротьби з піратством. Користувачі можуть публікувати фільми або цілі епізоди телевізійних шоу, і модератори соціальної мережі та автоматизовані системи повинні будуть попередити про їх швидке видалення. Минулого місяця, коли системи захисту авторських прав Twitter ненадовго перестали працювати, користувачі завантажували цілі фільми меншими частинами. Новий 60-хвилинний ліміт відео полегшує винним публікувати чужу роботу.

Також є питання щодо монетизації цих відео. YouTube показує кілька рекламних оголошень у довших відео, але наразі незрозуміло, чи планує Twitter зробити щось подібне.

Окрім збільшення ліміту завантаження відео, передплатники також отримають пріоритет у відповідях. У компанії заявили, що користувачі «віддадуть невелику перевагу відповідям із підтверджених облікових записів Blue перед іншими відповідями». Це означає, що ви бачитимете відповіді платних облікових записів перед іншими відповідями. Twitter насправді не описує, як він може поводитися з людьми, які платять за тролінг або спам іншим користувачам, отримуючи перевагу у відповідях.

Twitter під керівництвом Маска перезапустив Twitter Blue на початку цього місяця після катастрофічного першого запуску в листопаді. Тепер компанія бере 11 доларів на місяць з користувачів iOS, щоб компенсувати комісію App Store, і 8 доларів на місяць з людей, які підписалися через Інтернет. Раніше цього тижня Twitter також запустив програму Blue for Business, яка дозволяє компаніям ідентифікувати свої афілійовані бренди та працівників за допомогою додаткового квадратного значка.

Примітно, що довші завантаження відео та пріоритет у відповідях є першими функціями, доступними для платних користувачів, крім синього значка підтвердження.

Leave a Comment