Королівська пошта могла втратити 200 мільйонів фунтів стерлінгів через страйки

Вартість продовження страйку в Королівській пошті, можливо, зросла до 200 мільйонів фунтів стерлінгів, згідно з оцінками галузі, з подальшою втратою доходу.

Минулої п’ятниці виповнився 13-й день гострої суперечки щодо оплати праці та практики роботи. Королівська пошта повідомила про втрати, пов’язані зі страйком, на 100 мільйонів фунтів стерлінгів лише після восьми днів виходу з роботи.

Джерела в галузі заявили, що з тих пір рахунок зріс на десятки мільйонів фунтів стерлінгів і міг досягти 200 мільйонів фунтів стерлінгів через переривання шопінгу Чорної п’ятниці та Кіберпонеділка, а також через початок різдвяної ажіотажу. Втрата доходів відбувається через те, що конкуренти забирають бізнес або клієнти відкладають використання.

Бізнес-брифінг: ранкові та полуденні оновлення фінансових та економічних новин від нашої нагородженої бізнес-команди. Реєстрація в один клік
Вартість буде зростати й надалі. CWU, який представляє понад 100 000 поштових працівників, запланував подальші страйки на 14, 15, 23 і 24 грудня.

Представник Royal Mail сказав: «Ми з самого початку чітко дали зрозуміти CWU, що загони підривають довіру наших клієнтів. Ми працюємо на конкурентному ринку, і наші клієнти мають вибір. Продовження страйку змусить наших клієнтів зробити такий вибір швидше, ніж пізно.

«Страйки вже коштували нашим людям 1400 фунтів стерлінгів кожен і ставлять під загрозу нові робочі місця. Гроші, виділені на угоду про оплату праці, мають піти нашим людям, але вони ризикують бути з’їдені витратами на подальші страйки».

Суперечка почалася цього літа після того, як Королівська пошта відхилила вимоги профспілок щодо підвищення зарплати відповідно до інфляції, яка зараз становить 11,1 відсотка. Його остання пропозиція до 9 відсотків була відхилена. Зазначається, що йому потрібно модернізуватися і, можливо, доведеться скоротити до 10 000 робочих місць до серпня.

Дейв Уорд, генеральний секретар CWU, заявив минулого тижня, що боси Royal Mail «ризикують різдвяним крахом» через суперечку.


Leave a Comment