кілька ідей для фанатів механічних клавіатур • TechCrunch

Світ механічних клавіатур – це дуже глибока кроляча нора, і ні для кого не секрет, що в останні роки туди потрапляє все більше людей. Отже, якщо у вашому житті є хтось, хто постійно говорить про перемикачі мастила, кріплення прокладок і плюси і мінуси ковпачків клавіш ABS проти PBT, швидше за все, ви можете купити їм щось пов’язане з цим на свята.

Одна дивна річ у світі механічних клавіатур полягає в тому, що багато товарів доступні лише через обмежені за часом групові покупки, а дата доставки може бути через рік або більше. Це особливо вірно для клавіатурних клавіш і клавіатур із великим ступенем індивідуальності. Зі зрозумілих причин ми не будемо рекомендувати їх тут. Зрештою, це посібник на 2022 рік, а не на 2023 рік. Ми збираємося виділити кілька клавіатур, але здебільшого зосередимося на аксесуарах. Ми припустимо, що вам потрібна клавіатура, яку можна легко настроїти, тому, хоча в цьому списку є деякі попередньо зібрані, усі вони можна модифікувати.

Ця стаття містить посилання на афілійованих партнерів, якщо вони доступні. Коли ви купуєте за цими посиланнями, TechCrunch може отримувати партнерську комісію.

клавіатури

Кредити зображення: АККО

Ніколи не було більшого вибору механічних клавіатур, і якщо ви дуже схильні, ви можете витратити необмежену суму.

У нижній частині знаходиться Tester68. Ви можете знайти його всього за 15 доларів (Walmart), хоча поточна ціна, здається, становить близько 35 доларів на Amazon. Вона пластикова/лише для бездротового зв’язку, але за ці гроші це доступний спосіб намочити ноги та почати модифікувати клавіатуру, не надто турбуючись про її поломку.

Щойно ви підвищите ціну, ви отримаєте клавіатуру типу Akko 3068B, клавіатуру з гарячою заміною на 65% (так що ви можете легко замінити перемикачі — про це пізніше), яка постачається з власними — і дуже хорошими — перемикачами Akko, кількома пристойними клавішами. а також як бездротове, так і дротове підключення.

Проте справжня приваблива ціна на механічні клавіатури зараз знаходиться в діапазоні від 125 до 175 доларів. Тут ви отримуєте якісніші матеріали та плати, які звучать і відчуваються дуже приємно, з можливістю модифікувати їх за бажанням вашого серця.

Кредити зображення: KBDFANS

Я великий шанувальник KBDfans KBD67 lite, тепер у четвертому поколінні. Він виготовлений із міцного пластику, доступний у різноманітних кольорах і навіть доступний у європейській версії ISO, якщо це вам подобається. Це хороший крок у порівнянні з платами нижчого класу, і якщо ви захочете оновити пізніше, KBDfans також продає алюмінієвий корпус ($125).

Якщо ви шукаєте плату більшого розміру, NK87 Entry Edition від Novelkeys ($135) також чудово підійде, наприклад, але зараз (принаймні в цьому ціновому діапазоні) компанією, яка має перемогти, є Keychron з її клавіатурами Q-серії. Існують дротові алюмінієві плати гарячої заміни, які постачаються з перемикачами та клавішами, але їх можна легко модифікувати. На даний момент компанія пропонує будь-який макет, який можна уявити, від 60% до повнорозмірних плат, включаючи деякі незвичайні стилі, такі як чудовий Q5 із його макетом 1800 або Q8 у (напів)ергономічному стилі Alice (це мій особистий щоденник). водій прямо зараз).

Кредити зображення: Дизайни режимів

На вищому рівні небо є межею, але якщо у вас є гроші, я великий шанувальник Mode Designs. Нещодавно я переглянув «Сонет», і мені сподобався цей досвід, але, на жаль, він не буде доступний до свят. Але Mode 80 є, тож якщо у вас є 400 доларів, які ви можете витратити, розмір, обробка та звук, які ви можете отримати від цієї плати, є кроком вище, ніж у дешевших плат, і легко побачити, що Mode — як і аналогічні виробники клавіатур вищого класу — дійсно розуміє ринок і те, що рухає ентузіастами механічних клавіатур.

Аксесуари

Можливо, замість клавіатури ви просто шукаєте аксесуари.

Якщо ви знаєте, який стиль подобається людині, для якої ви купуєте, то клавіатури можуть бути гарним варіантом. Drop — одна з небагатьох компаній, яка має обмежений набір клавіш GMK, не чекаючи на групову покупку до кінця 2023 року. GMK біле на чорному тут є класикою, і ви точно не помилитеся, хоча ціну в 110 доларів, можливо, не так легко проковтнути, але вона досить низька для набору від німецького GMK. Але власні клавіатури Drop і нові клавіатури DCX також дуже гарні та доступніші за 99 доларів. Подібно до наборів GMK, це ковпачки клавіш із ABS, які доступні у чорному та білому чорному кольорах. За половину ціни клавіатурні клавіатури Keychron у стилі Cherry PBT пропонують кілька додаткових кольорів і достатню кількість клавіатур, щоб бути сумісними практично з усіма клавіатурами на ринку сьогодні. Якщо ви шукаєте щось інше, перегляньте вибір Cannon Key, який зазвичай варіюється від 65 до 79 доларів.

Можливо, ви також хочете купити перемикачі? Насправді важко рекомендувати їх, оскільки це дійсно залежить від уподобань, а деякі з найкращих нелегко знайти. Але ви не помилитеся, наприклад, з таким, як виправдано розкручений лінійний перемикач Gateron Oil King. Або, якщо ви хочете чогось трохи дивного, губка Akko CS Sponge з подвійним тактильним виступом також є веселою та дуже доступною (насправді, усі перемикачі Akko значно перевищують свою вагу). Ще одна класика — лінійний перемикач C³Equalz X TKC Tangerine. Це настільки гладко, наскільки це можливо, але тоді ви в категорії преміум.

Кредити зображення: СЛАВНИЙ

Як щодо панчіх? Можливо, плівка Durock Switch? Крутий килимок на стіл? Або простіший у використанні вимикач? Або, можливо, мастильна станція — тому що нічого подібного немає нудно розслаблюючий, як змащення сотні вимикачів.

Leave a Comment