Кільцеві камери зламано в схемі «відведення».

Міністерство юстиції повідомило в понеділок, що двом чоловікам висунули звинувачення в схемі, яка передбачала злом камер безпеки Ring біля будинків, малювання та іноді глузування з поліції, а потім трансляцію витівок у соціальних мережах.Bloomberg / Співавтор I Getty Images

Кільцеві камери.

У 2018 році Amazon купив охоронну компанію Ring, і цей продукт швидко став одним із «фірмових» продуктів безпеки для дому. Опікун. Ring пропонує такі продукти, як дверні дзвінки, камери безпеки та системи домашньої безпеки, з відповідними даними та засобами керування, доступними через додаток компанії.

Критики та дослідники стверджують, що камери Ring використовуються для спостереження за водіями і кур’єрами, і що вони дають правоохоронним органам занадто багато повноважень для спостереження за повсякденним життям.

Пов’язане: Звіт розкриває суперечки навколо відеодверних дзвінків — і чому вони не подобаються кур’єрам

Незрозуміло, якою була мотивація чоловіків. Двоє звинувачених: Кія Крістіан Нельсон, якому 21 рік, із Расіна, штат Вісконсін, і “зараз перебуває у в’язниці в Кентуккі у непов’язаній справі”, згідно з Міністерством юстиції, і Джеймс Томас Ендрю Маккарті, якому 20 років, із Шарлотти, штат Північна Кароліна.

У цьому випадку двоє чоловіків використовували камери Ring, щоб зробити щось, відоме як «відбивання», коли один удає, що виникла надзвичайна ситуація, щоб залучити велику групу поліції або інших служб швидкого реагування.

Пара зламувала облікові записи електронної пошти людей Yahoo, потім облікові записи Ring, знаходила їхні адреси, викликала правоохоронних органів додому з фальшивою історією, а потім транслювала відповідь поліції на дзвінок. Часто вони водночас переслідували тих, хто першим реагував, використовуючи можливості пристрою Ring.

Наприклад, «До West Covina було здійснено фальшивий телефонний дзвінок [California] Управління поліції нібито походить з місця проживання потерпілої та представляється неповнолітньою дитиною та повідомляє про те, що її батьки вживають алкогольні напої та стріляють із зброї в будинку батьків потерпілої», – написали в Мін’юсті.

Пара провела цю схему десяток разів по всій країні протягом одного тижня, зазначили у відомстві. Велике журі висунуло обвинувачення двом чоловікам. Нельсону пред’явлено два пункти звинувачення в доступі до комп’ютера без дозволу і два пункти в крадіжці особистих даних при обтяжуючих обставинах.

Нельсона та Маккарті звинувачують у змові з метою доступу до комп’ютерів без дозволу.

Звинувачення у змові та комп’ютері передбачають максимальне покарання у вигляді п’яти років, а за крадіжку особистих даних передбачено покарання у вигляді двох років. Справу також розслідує Федеральне бюро розслідувань.

Leave a Comment