Лауреат нагород юрист-еколог Рейчел Піклз про важливість страйків для працівників Агентства з навколишнього середовища (EA)

Від медсестер до залізничників, Сполучене Королівство нещодавно стало свідком безлічі страйків.

Незалежно від того, чи йдеться про справедливішу оплату праці чи покращення прав працівників, ми бачили, як багато запланованих страйків відбуваються без втручання уряду. У той час як лідери країни майже мовчали про актуальні проблеми, з якими стикаються ці шановні професіонали та передові працівники, члени профспілок продовжують ділитися своїм досвідом з громадськістю.

В останньому звіті йдеться про те, що працівники Агентства з навколишнього середовища (EA) зараз проголосували за розгромне рішення підтримати ще більше протестів. Тепер DEFRA приєднається до інших державних службовців з різних державних відомств, щоб завершити страйк наступного місяця. Спостерігачеві може бути важко повністю усвідомити наслідки цього колосального рішення. У наступній статті відзначений нагородами юрист з охорони навколишнього середовища та експерт із сталого розвитку Рейчел Піклз ділиться своїми ідеями та досвідом щодо впливу цього політичного кроку

Чому страйкують працівники Агентства навколишнього середовища (EA)?

Страйк був і завжди буде останнім засобом. Однак, оскільки уряд знову і знову не спромігся втрутитися, у незліченних профспілок не залишається іншого вибору, як піднятися і вжити заходів. Ми живемо в період перших — назвіть це в розмітці історією.

Вперше в історії члени «Юнісону» проголосували за страйк. У той час 92% працівників Агентства з навколишнього середовища (EA) проголосували за дії, окрім страйку, тоді як 73% працівників проголосували за страйк. Відтоді ми побачили ще один чудовий крок працівників EA, які знову прийняли сміливе політичне рішення.

Остання новина полягає в тому, що 67% працівників EA, які змогли проголосувати під час голосування профспілок Prospect, висловилися за страйк. Наче цього було недостатньо, щоб зробити заяву, 92% членів проголосували за дії, окрім страйку. З цієї причини голосування перевищило 50%-ний поріг участі, що означає, що страйк буде продовжено. Якщо вам незрозумілі умови, профспілками, які представляють працівників EA, є Unite та GMB.

Тепер, коли у вас є статистика, ви можете бути стурбовані реальним значенням цього страйку. Голосування стало негативною реакцією на угоду про примусову оплату праці для персоналу, яку відхилили члени профспілки. Виконавчий директор Агентства з навколишнього середовища сер Джеймс Беван нещодавно опублікував повідомлення для персоналу, у якому говориться, що компанія «вирішила виплатити вам цьогорічну зарплату наступного місяця, щоб ви всі її отримали задовго до Різдва».

Планувалося, що новий платіж надійде в листопадову заробітну плату співробітників, а також матиметься заднім числом до липня 2022 року, що призведе до підвищення зарплати безпосередньо перед перервою. Однак, переглянувши так звані підвищення, члени профспілки назвали їх «несправедливими» та послалися на той факт, що останнім часом працівники EA зазнали «реального скорочення зарплати». З цієї причини було призначено голосування, щоб визначити, чи будуть протести.

«Наші члени працюють в Агентстві з охорони навколишнього середовища, тому що вони захоплені своєю роботою, але настає момент, коли пристрасті стає недостатньо, щоб продовжувати роботу в умовах важких часів — цього моменту досягнуто», — заявив Майк Кленсі, генеральний секретар профспілки. «Агентству з навколишнього середовища вже важко виконувати свої регулятивні обов’язки через проблеми з ресурсами та відхід досвідченого персоналу. Суть полягає в тому, що якщо у вас більша частка менш досвідченого персоналу, то страждає або кількість того, що ви робите, або якість. Зрештою, це і те, і те, чому ви спостерігаєте зростання кількості інцидентів із забрудненням, менше розслідувань подій, менше судових переслідувань і менше винесених покарань».

Це відбувається на тлі кризи вартості життя у Сполученому Королівстві та рекордно високої інфляції. Щоб продовжувати виконувати свої обов’язки, працівники Агентства з навколишнього середовища (EA) заслуговують на належну оплату за свою роботу. Генеральний секретар PCS Марк Сервотка назвав поточні умови зарплати, запропоновані компанією, «оплатою за бідність», сказавши, що необхідність вибору між їжею та центральним опаленням є «неприйнятною для власної робочої сили уряду».

Висновок

Страйк завжди відігравав важливу роль у стимулюванні соціальних змін. Агентство з навколишнього середовища (EA) знаходиться на передньому краї сталого розвитку та збереження ресурсів тут, у Великобританії. Не помічати та недооплачувати роботу, яку виконують ці професіонали, є величезною помилкою. Без втручання уряду запропоновані страйки відбудуться за планом. Проте важливо визнати, що, яким би не був результат цієї дії, похвально те, що працівники займають тверду та єдину позицію проти низької оплати праці. Жодний працівник не сприймає вибір страйку легковажно, і це сміливий вчинок.

Про Рейчел Піклз

Рейчел Піклз є визнаним юристом з охорони навколишнього середовища та прихильником сталого розвитку. Вона отримала ступінь магістра права (LLM) з відзнакою в Школі права Брістольського університету в 2016 році та ступінь юриста в Единбурзькому університеті.

Вона працювала в приватній практиці з 2019 року, займаючись резонансними судовими справами з неурядовими організаціями (НУО) та регуляторними органами, включаючи Агентство з навколишнього середовища. Її кар’єра була зосереджена на проблемах навколишнього середовища, включаючи збереження, забруднення та захист дикої природи. Таким чином, вона написала гідні поваги юридичні документи на теми, які набули популярності серед її колег.

Спираючись на свої фундаментальні знання з корпоративної соціальної відповідальності, вона кваліфіковано консультувала бізнес-лідерів і генеральних директорів щодо того, як стати більш стійкими. Вона є відвертим прихильником запобігання зміні клімату, вирубці лісів і руйнуванню озонового шару. Вона також підписалася на ряд організацій, зокрема на Legal Sustainability Alliance, Lawyers for NetZero та Law Firm Sustainability Network.

Рейчел працює над своєю першою книгою під назвою «Net Zero to One Hundred: Advice on How FTSE 100 Companies Can (and Should) Be Saving the Planet». Зараз вона живе у Волтемстоу, Лондон, зі своїм давнім партнером, трьома дітьми та кокер-спанієлем.


Leave a Comment