Лише готівка? Ось переваги інвестування в картковий автомат для вашого бізнесу – Enterprise Podcast Network

Якщо ви працюєте протягом тривалого часу, швидше за все, ви розглядали можливість приймати кредитні картки. Зрештою, готівка вже не є єдиною формою оплати, якою користуються люди. Фактично, нещодавнє дослідження показало, що 78% споживачів кажуть, що вони з більшою ймовірністю зроблять покупки в магазині, який приймає кредитні картки. Отже, що вас стримує?

Джерело: Unsplash

Якщо ви не збираєтеся інвестувати в систему торгових точок Bepoz для свого бізнесу, ось сім причин, чому вам варто зважитися!

  1. Ви отримаєте гроші швидше

Якщо ви звикли чекати, поки клієнти оплачуватимуть свої рахунки готівкою або чеком, ви знаєте, як це може бути неприємно. Однак за допомогою кредитних карток ви отримаєте гроші майже одразу. Це означає, що більше не потрібно чекати тижнями чи навіть місяцями, щоб отримати гроші!

  1. Ви збільшите продажі

Коли ви приймаєте кредитні картки, ви відкриваєте свій бізнес для абсолютно нових клієнтів. Дослідження показують, що компанії, які приймають кредитні картки, спостерігають зростання продажів у середньому на 30%. Це тому, що люди, швидше за все, витрачатимуть, коли вони не обмежені готівкою.

  1. Ви зменшите кількість шахрайських транзакцій

За даними Торгово-промислової палати США, підприємства, які приймають кредитні картки, стикаються з шахрайством на 60% менше, ніж ті, хто не приймає. Це тому, що компанії, які видають кредитні картки, мають складні системи виявлення шахрайства, які можуть допомогти запобігти шахрайським транзакціям ще до їх здійснення.

  1. Ви можете запропонувати додаткові послуги

Якщо у вас є картковий автомат, ви можете пропонувати своїм клієнтам додаткові послуги, як-от відшкодування та повернення. Це не тільки робить ваш бізнес зручнішим для клієнтів, але й дозволяє зміцнити довіру та довіру клієнтів.

  1. Ви отримаєте кращі умови від постачальників

Якщо ви хочете скористатися знижками на ранній оплаті від постачальників, вам потрібно мати можливість швидко їх оплатити. З картковим автоматом ви можете зробити саме це! Сплативши рахунки-фактури кредитною карткою протягом 10 днів, ви часто можете отримати знижку 2-3%, що означає велику економію для вашого бізнесу.

  1. Ви можете заощадити на експлуатаційних витратах

У наші дні карткові автомати дуже ефективні та можуть заощадити гроші вашого бізнесу в довгостроковій перспективі. Наприклад, якщо ви використовуєте старий касовий апарат, швидше за все, він не такий енергоефективний, як новий картковий апарат. Інвестуючи в нову карткову машину, ви можете допомогти зменшити свої експлуатаційні витрати та підвищити прибуток!

  1. Ви матимете доступ до даних і звітів у реальному часі

Часи ручного введення даних в електронну таблицю Excel минули! Коли ви інвестуєте в картковий автомат, ви матимете доступ до даних і звітів у реальному часі, які допоможуть вам приймати більш обґрунтовані рішення щодо вашого бізнесу.

Встановіть картковий автомат сьогодні!

Інвестування в картковий автомат — розумний крок для будь-якого власника бізнесу, незалежно від розміру чи типу бізнесу. Це не тільки допоможе вам швидше отримувати гроші та збільшити продажі, але й зменшить кількість шахрайських операцій і запропонує додаткові послуги вашим клієнтам. Крім того, з даними в реальному часі та можливостями звітування ви матимете всю необхідну інформацію прямо у вас під рукою, щоб приймати обґрунтовані рішення щодо вашої бізнес-операції!

Leave a Comment