Логістичний постачальник Delhivery працює на ONDC

Провайдер логістичних послуг Доставка у четвер оголосив, що зараз він працює на ONDC (Відкрита мережа для цифрової комерції), підтримуваному державою протоколі уніфікованого платіжного інтерфейсу, спрямованому на демократизацію електронної комерції.

Компанія заявила, що готова розпочати міжміські експрес-перевезення посилок через ONDC. Продавці можуть використовувати його мережу з понад 18 000 пін-кодів в Індії.

За допомогою інтеграції з ONDC Delhivery прагне допомогти компаніям обслуговувати оцифрованих клієнтів по всій країні, сказав Капіл Бхараті, головний технічний директор Delhivery.

«ONDC змінює правила гри, і ми схвалюємо бачення уряду щодо створення інклюзивної платформи, яка вирівнює умови гри для малих підприємців з будь-якої частини країни, щоб взаємодіяти з клієнтами, присутніми у найвіддаленіших куточках Індії», — додав він.

Т Коші, генеральний директор ONDC

Минулого місяця платформа соціальної комерції Meesho оголосила про інтеграцію з ONDC, щоб допомогти з’єднати покупців із гіперлокальними продавцями.

«Завдяки ONDC ми прагнемо розширити можливості малого бізнесу та сільських підприємців, надаючи їм доступ до клієнтів по всій країні», — додав Т. Коші, керуючий директор і генеральний директор ONDC. «Delhivery, що підтримується передовими технологіями, даними та інфраструктурними можливостями, дозволить нам створити більш інклюзивну спільноту електронної комерції».

Delhivery стверджує, що з моменту заснування успішно виконала понад 1,7 мільярда відправлень і працює з понад 28 000 клієнтів, включаючи великих і малих учасників електронної комерції, МСП та інші підприємства та бренди.