Логістичний стартап Shipsy оголошує про перший викуп ESOP

Шипсіпостачальник інтелектуального управління логістикою на основі SaaS оголосив про свій перший викуп ESOP. Викуп відкритий для всіх існуючих і штатних співробітників Shipsy, які завершили принаймні один рік повної зайнятості, йдеться в заяві, опублікованій компанією.

Компанія додала, що менш ніж за сім років кількість співробітників Shipsy перевищила 350. Платформа SaaS стверджує, що зафіксувала постійне зростання доходу понад 100% і збільшила свою клієнтську базу на 75% минулого року.

Сохам Чокші, генеральний директор і співзасновник Shipsy, заявив:

«За останні кілька років ми спостерігаємо надзвичайне зростання. Наш успіх є результатом об’єднаних зусиль кожного з нас у Shipsy, і святкувати його разом є частиною нашої культурної ДНК. Ми розширили можливість викупу, щоб зробити ці перемоги солодшими для наших співробітників і їхні родини, які були постійними партнерами в нашому успіху. Це лише один із способів виразити нашу вдячність за ту цінність, яку вони приносять компанії».

Крім Індії, компанія має штаб-квартиру та сильну присутність на Близькому Сході та в Південно-Східній Азії, а незабаром планує відкрити офіси в Америці та Європі.

На початку цього року Shipsy залучила 25 мільйонів доларів від A91 Partners і Z3 Partners разом із існуючими інвесторами Info Edge і Sequoia Capital India’s Surge, збільшивши загальне фінансування близько 33 мільйонів.