Ліз Герлі розкритикувала British Airways, опинившись на мілині в Антигуа

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

Після 12-годинної затримки рейсу модель і акторка Елізабет Херлі була незадоволена British Airways і повідомила про це своїм читачам в Інтернеті.


Ян Джейкобс | Getty Images

Герлі висловила своє розчарування в твітах, опублікованих у своєму особистому акаунті у вівторок.

Херлі повідомила авіакомпанії, що вона застрягла “в [the] Аеропорт Антигуа ще не пропонує їжі чи води, таксі чи готелів. Літак затримався на 20 годин».

Представник British Airways швидко відповів Герлі через Twitter, щоб повідомити їй, що технічні проблеми спричинили деякі затримки рейсів. Представник вибачився та запевнив Пліткарка зірка, що компанія “терміново розслідує це, щоб ви подорожували якнайшвидше”.

Однак із цього нічого не вийшло, оскільки через годину Герлі повідомила, що вона залишилася «на мілині». Зрештою вона повідомила, що вона та її супутники залишили аеропорт, позначивши свій твіт “#avoidflying”.

Зрештою British Airways повідомила у Twitter, що проблеми, з якими стикаються такі пасажири, як Херлі, пов’язані з «тимчасовою проблемою, яка вплинула на деякі з наших систем планування далекомагістральних польотів протягом ночі», заявивши, що проблему «вирішено».

Технічні проблеми можуть спричинити значні затримки рейсів для мандрівників у відпустку, особливо на Різдво, коли попит на подорожі високий. Ці проблеми можуть варіюватися від механічних несправностей до проблем з інфраструктурою аеропорту та поганих погодних умов.

Мандрівники, які не мають загальнодоступного профілю Елізабет Герлі, можуть очікувати додаткових затримок під час різдвяних вихідних цього року завдяки потужному «циклону-бомбі» в центральній частині США, шторму, який деякі метеорологи називають подією «одного разу в поколінні».

Leave a Comment